Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Напої » Алкогольні коктейлі » Коктейль «Піна колада»

Коктейль «Піна колада»

Один з найпопулярніших тропічних коктейлів з задоволенням п'ють у всьому світі. Він відрізняється дуже освіжаючим смаком і надзвичайним букетом інгредієнтів. На сьогоднішній день коктейль  «Піна колада» входить в десятку найпопулярніших має безліч варіацій. Незмінно одне: ананасова складова напою. Адже навіть назва його перекладається, як «чистий ананас». Радує  і той факт, що напій можуть приготувати не тільки імениті бармени, але і будь-яка людина навіть у домашніх умовах. Важливо:  знати як. Про це ми і розповімо в рецепті.

Інгредієнти для приготування  коктейлю «Піна колада»:

 1. Ананасовий сік – 120 мл
 2. Кокосовий сироп (кокосове молоко або лікери:  Malibu, Creme de coco) – 30 мл
 3. Білий ром  (наприклад: Гавана, Bacardi Superior) – 60 мл
 4. Лід – 8 кубиків

Для прикраси:

 1. Скибочка ананаса – 1 шт.
 2. Вишня барна – 1 шт.

Інвентар:

 1. Шейкер
 2. Келих для коктейлю
 3. Кухонний молоток
 4. Ложка
 5. Мірний стакан (джигер)
 6. Кухонний рушник
 7. Трубочки

Приготування коктейлю «Піна колада».

Крок 1: Замішуємо коктейль в шейкері.

шейкер
Майте на увазі, що чим кращої якості ви виберете компоненти для приготування коктейлю, тим смачніше він вийде. Верхню частину шейкера наповнюємо льодом. Після цього додаємо ананасовий сік, кокосовий сироп або молоко і ром в потрібних пропорціях.  Кокосовий сироп можна також замінити поширеними лікерами:  Malibu або  Creme de coco. Закриваємо шейкер і енергійно  струшуємо його близько 15 секунд.


Крок 2: Робимо колотий лід.

колотий лід

Кубики льоду гарненько загортаємо в чисте кухонний рушник. Далі кухонним молотком (для відбивання м'яса) розбиваємо лід, поки всі кубики не перетворяться в дрібну крихту. Далі розгортаємо рушник і за допомогою ложки збираємо крижинки і розміщуємо їх в келих для коктейля. Залишки можна помістити в герметичний контейнер і зберігати в морозильній камері.


Крок 3: Подаємо коктейль «Піна колада».

смачний тропічний коктейль

У склянку з колотим льодом наливаємо напій. Прикрашаємо його скибочкою ананаса і вишенькою. Вкладаємо трубочку і інші барні прикраси за вашим смаком і відразу подаємо на стіл. Дуже важливо, вживати коктейль відразу, щоб лід не встиг розтанути.


Приємного Вам проведення часу!


Поради:

— Якщо додати до базових інгредієнтів коктейлю молочні вершки в кількості  30мл., то ми отримаємо чудовий на смак коктейль  під назвою «Байя».
— У багатьох барах подається коктейль під назвою «Незаймана Пінаколада». Це означає не що інше, як безалкогольний варіант напою. Для того, щоб його приготувати виключаємо з рецепту ром, все інше залишається незмінним.
—Дуже часто коктейль готують з вершковим морозивом, в цьому випадку у напою з'являється незвичайний і освіжаючий смак.