Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Квас

Слово "квас" походить від "квасити", що означає незавершене спиртове або молочнокисле бродіння сусла. Це традиційний напій, де кількість етилового спирту не повинна перевищувати 1,2%. Квас, продається в пляшці, приготований шляхом бродіння, часто газують. Існує кілька видів цього напою: хлібний, для окрошки, фруктовий і ягідний. На даний момент, квас краще всього готувати самим, так як в промисловому використовуються синтетичні сурогати, підсолоджувачі і ароматизатори.


Рецепти:


Медовий квас – освіжаючий напій, який подарує бадьорість в спекотний літній день. Готувати такий напій на диво просто, а виходить дуже смачний, шипучий і солодкий. Головне, щоб під рукою були свіжі якісні продукти і гарний настрій.

Навесні треба більше пити, ніж є. Виводяться токсини, організм очищається від зимових завалів важкої їжі. І найкраще допомогти собі не газованою водою і магазинними соками, а напоями, приготованими з натуральної сировини - морсами, квасами. Квас - це старовинний російський напій. З чого тільки його не готували - з хліба, з буряків, ячменю, з усіх ягід: суниці, журавлини, смородини, всього і не перерахувати. Зупинимося на приготуванні бурякового квасу . Адже цей цілющий напій не тільки чудово втамовує спрагу, а й оздоровлює весь організм; відновлює судини, печінка, нирки.

...Ех, кваску б зараз - сказав як-то басом мій син 5 років і я теж захотіла холодного і сильну кваску. Десь у мене була суха закваска для цього напою. Вирішено, сьогодні ставимо квас.  І хоча напій цей літній, іноді хочеться себе і своїх близьких побалувати чимось отаким, забутим. А адже хто-то робить домашній квас цілий рік! А ще огірочки і редиска свіжі вже продаються, значить і окрошку можна настругати. 

Літо - найкраща пора року. Яскраве сонечко, зелене листя на деревах, теплий пісочок приносять задоволення, однак настирлива спрага може зіпсувати гарний настрій. Звичайно, можна втамувати її будь-яким газованим напоєм, охолодженим чаєм, компотом, але найкращий варіант - ризький квас . Він освіжить, додасть бадьорість і подарує приємні хвилини насолоди!