Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Зелений чай

Кулінарні рецепти » Напої » Зелений чай
Зелений чай відрізняється від чорного тільки методом обробки чайного листа при зборі. Але найцікавіше, що при заварюванні зелений чай дає більш м'який смак. Видів цього чаю так само багато, як і чорного. Зелений чай позитивно позначається на здоров'ї, він стимулює нервову систему, зменшує ризик виникнення карієсу, раку і каменів у нирках. Деякі сорти зеленого чаю мають заспокійливий ефект, тому їх краще вживати перед сном, а інші, навпаки, містять велику кількість кофеїну, тому їх краще пити вранці.


Рецепти:


Зелений чай з імбиром – не тільки дивовижно ароматний і смачний напій, але до того ж  володіє корисними властивостями. Магній, фосфор, калій, хром, залізо, алюміній і вітамін С – всі ці корисні речовини можна знайти в корені вічнозеленого багаторічної рослини. Приготувати ароматний напій зовсім нескладно. До того ж чай можна вживати як в гарячому, так і в холодному вигляді з різноманітними добавками: лимоном, цукром, кардамоном, корицею або медом.

Зелений чай – це божественний напій. І дуже важливо правильно його приготувати. Адже саме від цього залежить наскільки буде насиченим і приємним аромат і смак напою. Є різні чайні церемонії і безліч секретів, в яких збережені традиції чаювання багатьох народів світу. Я ж відкрию вам свій секрет приготування зеленого чаю, завдяки якому ви зможете насолодитися чашкою цього чудо-напою і підняти собі настрій!

Лимонад з зеленим чаєм – освіжаючий, тонізуючий, ароматний напій, який стане вашим справжнім рятівником у спекотну літню погодка. Готується такий лимонад дуже швидко, зате і освіжить вас так само вправно, як і приготується. Головне, щоб під рукою завжди був лід і гарний настрій. Пригощайтеся, освіжайтеся і заряджайтеся позитивною енергією на цілий день!