Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Страви з фаршу птиці

Кулінарні рецепти » Птиця » Страви з фаршу птиці
Фарш птиці робиться з філейної частини тушки за допомогою м'ясорубки або блендера. Його зручно заготовлювати, так як він може зберігатися в морозилці досить довгий час. Страви, виготовлені за рецептами з фаршу птахи можуть бути абсолютно різними: фрикадельки, котлети, рулети або запіканки. На приготування не займає багато часу, тому що м'ясо дуже ніжно.


Рецепти:


Биточки з грибами – це дуже смачне і зручне блюдо. Взагалі в м'ясний фарш можна додати будь-які овочі, проте з грибами виходить дуже смачно і ніжно. Для фаршу може купити будь-яке м'ясо, але гриби краще всього поєднуються з куркою.

Бризольки – це, швидше за все не назву страви, а метод приготування м'ясного продукту за допомогою кляру. Іншими словами – котлети, обсмажені в яйці. Це блюдо готується не тільки легко, але і дуже швидко. Бризольки виходять соковиті, ситні, а також дуже поживні. Вони зможуть як прикрасити святковий стіл, так і тихий сімейний вечерю. 

Багато хто любить курку за її дивовижний і ніжний смак і за порівняльну дієта. До того ж всі страви з такого м'яса володіють особливим ароматом. А ось різновидів рецептів величезна кількість. Серед них особливе місце займають биточки курячі , які мають «смак дитинства» і не менш популярні і улюблені   у всі часи на нашому столі.  

Незвичайне і дуже смачне блюдо під назвою фарширований лук-порей. Причому, вельми корисне, так як до складу входять овочі і нежирне куряче м'ясо. При цьому сам цибуля-порей є прекрасним дієтичним продуктом, який містить величезну кількість корисних речовин для нашого організму. По цьому не втрачаючи зайвого часу, переходимо до рецепту приготування фаршированого цибулі-порей .