Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Гарбуз в мультиварці Редмонд

ыква – це універсальна основа для дуже багатьох страв. Якщо ви готуєте гарбуз в мультиварці, то вам варто звернути увагу на її потужність. Адже в різних мультиварках час приготування буде істотно відрізнятися. Наш рецепт – для мультиварки Редмонд.

Наш рецепт розповість як приготувати смачну гарбузову кашу в мультиварці Редмонд. Раніше для того щоб рисова каша з гарбузом по-справжньому вдалася було необхідно довго мучити її в духовці, постійно перевіряючи ступінь готовності. Тепер маючи таке зручне пристрій, як мультиварка, можна не переживати що каша приготується в кращому вигляді. У поєднанні рису і гарбуза є щось особливе. Ніжність м'якоті гарбуза підкреслюється рисом, а солодкість і аромат цього овоча зроблю кашу вашим улюбленим блюдом на сніданок. Крім каші з гарбуза і рису, ви можете так само спробувати молочну кашу з гарбузом і пшоняну кашу з гарбузом в мультиварці. Знайти свій улюблений сніданок – значить вибрати з кращого.

Інгредієнти:

  • Гарбуз – 500 г
  • Рис – 100 г
  • Вода – 200 мл
  • Молоко – 400 мл
  • Цукор, мед, кориця – за смаком
  • масло – 2 ст. л.

Гарбуз в мультиварці Редмонд – рецепт

Рис необхідно завчасно промити в прохолодній воді і замочити на півгодини. Гарбуз – промити, видалити насіння і нарізати кубиками. У чашу мультиварки помістити гарбуз, залити водою. Включити мультиварку в режим «варка» і встановити таймер на 20 хвилин. За сигналом таймера необхідно додати в чашу мультиварки ретельно промитий рис. Поставити мультиварку в режим «каша» і готувати рис з гарбузом протягом 10 хвилин. Після того, як пройде зазначений час, необхідно додати в чашу мультиварки молоко, закрити кришку і продовжити готувати в режимі «каша» ще 20 хвилин. Після чого встановити мультиварку в режим «гасіння» і томити кашу протягом однієї години. Після цього викласти готову кашу на тарілки, додати мед, корицю і цукор за смаком.
Приємного апетиту!