Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Молочна пшоняна каша в мультиварці

Щоб правильно приготувати молочну пшоняну кашу в мультиварці, крупу обов'язково перебирають, потім її миють, переважно теплою водою. Це робиться для того, щоб каша не гірчить. Потім кип'ятять воду і обдають крупу окропом, тільки потім її кладуть в ємність і заливають чистою водою для варіння.

Який би вид каші не вирішили приготувати, для гарніру або солодку, всі інгредієнти кладуться на початку готування.

Склад:

  • мультиварочный склянку пшона;
  • шість мультистаканов молока;
  • щіпка солі;
  • трохи вершкового масла;
  • ложка цукру.

Приготування молочної пшоняної каші в мультиварці

Кашу перебираємо, промиваємо і викладаємо в каструлю. Далі додаємо молоко, сіль і цукор. Обов'язково перемішуємо, щоб уникнути пригорання або домагання. Вибираємо режим, який ідеально підходить для приготування – це режим«молочна каша». Якщо такого немає, використовуйте інші відповідні, наприклад, «каша»,«гречка» або «швидке приготування». По закінченні половини часу нашу молочну пшоняну кашу в мультиварці варто перешкодити, оскільки може з'явитися пінка або скоринка на дні мультиварочной каструлі.

Після приготування любителі кладуть в кашу трохи вершкового масла, іноді це робиться в процесі приготування або спочатку закладки продуктів. Кашу можна поставити в режим підігріву після кінця варіння, багато прилади самостійно виконують перехід від основної готування до підігріву. Достатньо 20 хвилин і вона стане набагато смачніше і повітряніше.

Із зазначених інгредієнтів виходить консистенція тесту на оладки, якщо хочете трохи густіше, зменшіть кількість молока. Якщо не дуже любите концентроване молоко, розбавте його водою – і смак менш насичений і жирність менше.