Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Пшоняна каша в мультиварці Філіпс

Приготування пшоняної каші – це ціле мистецтво, освоїти яке може не кожна господиня. Необхідно точно відміряти воду, крупу, покласти масло і стежити, щоб каша не пригоріла і не втекла. Такий процес дуже стомлюючий і знижує бажання готувати хоч і корисну, але дуже «шкідливу» кашу.

Якщо вам пощастило бути володарем мультиварки Philips, процес приготування не займе багато сил і часу. У приладі каша виходить набагато смачніше, та й не пригорає зовсім, а те, що вона не зможе втекти і буде готова буквально за 40-50 хвилин – взагалі щастя. Адже тоді її можна готувати вранці на сніданок або ввечері на вечерю, часу немає, а страва готова.

Приготуємо пшоняну кашу в мультиварці Філіпс.

Склад:

  • мультистакан пшона;
  • мультистакан води;
  • три мультистакана молока;
  • щіпка солі;
  • 2 ложки цукру;
  • сухофрукти або горіхи на свій розсуд;
  • шматочок вершкового масла.

Приготування пшоняної каші в мультиварці Філіпс

Пшоняна каша смачна як у якості гарніру до салатів або м'яса, так і в солодкому вигляді зі шматочками фруктів, горіхами і медом.

Пшоно вимиваємо так, щоб стекаемая вода була прозорою. У чашу мультиварки вливаємо воду і молоко, кладемо крупу, інші компоненти. Перемішуємо.

Якщо в кашу йдуть сухофрукти їх потрібно нарізати невеликими шматочками, щоб зручно було їсти. Нарізаємо і кладемо в каструлю, попереднього запаювання не потрібно.

Закриваємо прилад і вибираємо функцію «крупа/каша/швидке готування» і встановлюємо час 60 хвилин. Після звукового сигналу залишаємо прогрітися пшоняну кашу в мультиварці Філіпс на функції «підігрів» і тільки потім подаємо.

У підсумку виходить дивовижно ніжна і повітряна пшонка, яка навіть малюкам вона припаде до смаку. Крім того, це дуже корисно. А на сайті http://di-so.ru/ ви можете більше дізнатися про повноцінне здорове і дієтичному харчуванні.