Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Гречана каша в мультиварці Мулинекс

Гречка не тільки смачна, але й корисна, тому будь-яка господиня намагається приготувати крупу так, щоб вона зберегла максимальна кількість важливих речовин. Допомогти в цьому може мультиварка. Тільки в ній продукти готуються таким чином, що процес відбувається в щільно закритій ємності і зерна фактично пропарюють, а отже, мінімальне піддаються неправильної обробці. Готується гречка в мультиварці Мулинекс дуже просто.

Склад:

  • півтора мультиварочных склянку гречки;
  • масло за смаком;
  • 1-2 ложки цукру;
  • три мультиварочных склянки води;
  • щіпка солі.

Приготування гречаної каші в мультиварці Мулинекс

Цей рецепт передбачає приготування солодкої каші, якщо хочете крупу, яку подають до м'яса або овочів, замість цукру додайте трохи більше солі.

Також можна приготувати крупу з цибулею і морквою. Спочатку обсмажуються подрібнені овочі, потім додають гречку і варять до готовності, але не буде відволікатися від рецепту.

Гречку потрібно промити під водою, щоб вона стала прозорою (вода), якщо крупа брудна, краще попередньо її перебрати і видалити сміття.

Включаємо мультиварку в режим «смаження» і відправляємо в неї мокру крупу, обсмажуємо, помішуючи, до висихання крупи. Далі додаємо шматочок вершкового масла (40 грам) і знову помішуємо протягом трьох хвилин.

Слідом наливаємо потрібну кількість води, додаємо цукор і сіль. Далі встановлюємо режим «крупа/гречка/рис» і готуємо годину. Після приготування гречаної каші в мультиварці Мулинекс, прилад дасть сигнал про закінчення процесу і автоматично перейде в режим підігріву.