Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Сир в мультиварці Редмонд

Покупної сир смачний, але не завжди по етикетці або терміну придатності можна визначити якість продукту або його свіжість, така риса наших виробників. Щоб не купувати «кота в мішку», використовуючи мінімум продуктів, простіше зробити смачний домашній сир в мультиварці Редмонд.

Враховуйте, що для приготування потрібна певна температура, тому перш ніж починати приготування дізнайтеся, на яких температурах готує той чи інший режим у вашому приладі. Це можна зробити, прочитавши інструкцію, вибирайте ту програму, де температура 80 градусів, вона потрібна для приготування сиру.

Склад:

  • літр кефіру.

Приготування сиру в мультиварці Редмонд

Зверніть увагу, що для приготування сиру жирність кефіру не має значення, тому на перший раз візьміть не дуже жирний продукт.

Переливаємо кефір в чашу мультиварки, вибираємо відповідний режим або вибираємо той, у якого підходить температура. Тривалість готування 1 годину і 20 хвилин.

Якщо кефір жирний, створожиться він, може, хвилин на 10-15 раніше, після 60 хвилин готування слідкуйте за продуктом, щоб він не перекипел.

Готуємо мішок. Якщо є використовуємо мішечок з щільної тканини (чистий), якщо такого немає, тоді марлю звертаємо в кілька разів і застеляємо нею дно каструлі (чистою і сухою). Можна використовувати і друшляк з дуже дрібною сіткою.

Діставати кефір потрібно тоді, коли на дні з'явиться сироватка, а зверху пластівці нещільним шаром. Зливаємо масу в марлю і згортаємо її мішечком. Підвішуємо його над каструлею і даємо час на стікання сироватки. В залежності від того наскільки ніжний і м'який потрібен сир варіюється і час стікання, чим довше – тим сухіше підсумковий продукт. Все, як ви бачите, приготувати сир в мультиварці Редмонд дуже просто.

Готовий сир перекладаємо в ємність і даємо охолонути кілька годин у холодильнику. Потім його можна вживати, отриману сироватку пускаємо на пиріжки або млинці.