Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Курячий суп в мультиварці Редмонд

Легкий курячий суп на обід буде дуже до речі. А якщо врахувати, що для його приготування знадобиться значно менше часу, ніж якщо б він готувався на плиті, то і готувати його хотілося б частіше. Швидкість приготування всіх без винятку страв скорочується, якщо використовувати мультиварку. Саме про такому приладі мріє кожна друга господиня, а кожна третя вже встигла випробувати його на кухні. Отже, приготуємо курячий суп в мультиварці Редмонд.

Склад:

  • 300 грам курячого м'яса (або одна-дві ніжки, крильця);
  • 2-3 картоплини;
  • цибулина;
  • вермішель-на-віч (бажано брати дрібні сорти або локшину);
  • зелень;
  • сіль, перець та інші спеції.

Приготування курячого супу в мультиварці Редмонд

Куряче м'ясо нарізаємо невеликими шматками (якщо це ніжки, м'ясо можна просто зрізати, у разі крилець їх не розбирають, а готують цілком). Добре вимиваємо компоненти і кладемо в чашу мультиварки, попередньо обравши режим «випічка» і налив столову ложку масла. Смажимо не більше 10 хвилин, посоливши і поперчив інгредієнти потім прилад відключається.

Подрібнюємо цибулю, картоплю очищаємо і ріжемо кубиками. Додаємо їх до м'яса, знову трохи солимо і перчимо. При бажанні можна покласти сушені трави або інші ароматні добавки (трохи пастернака, корінь петрушки). Насипаємо павутинку (це назва суповий вермішелі) і заливаємо всі продукти водою.

Вибираємо режим «гасіння», готуємо до звукового сигналу (він з'явиться через 60 хвилин). Зазвичай цього достатньо, проте все залежить від сорту картоплі, який знаходиться в супі, тому після сигналу потрібно спробувати його і його він не готовий, додаємо час готування ще на півгодини.

Після того, як курячий суп в мультиварці Redmond звариться, кладемо подрібнену зелень і подаємо до столу.

Подібним чином можна зварити гречаний суп або перловий, ніяких особливих зусиль і тимчасових витрат не знадобиться.