Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Макарони в мультиварці Редмонд

Хтось віддає перевагу приготувати собі на сніданок молочну кашу або ж пластівці з висівками, а багато хто воліє щільно поснідати. Тільки є одне «але» – не кожному хочеться спозаранку готувати щось схоже на макарони, хоча іноді цього так сильно хочеться!

Тепер приготувати на сніданок макарони в мультиварці Редмонд з улюбленими сосисками дуже легко. З того дня як у вас з'явилася мультиварка, ви зможете таке страви називати просто – «Швидкий сніданок»! Як же приготувати це блюдо підкаже вам наступний рецепт.

Вам знадобиться:

  • Ваші улюблені макарони – 300гр;
  • Сосиски – на ваш розсуд (звичайно, можна і без них);
  • Води буде потрібно не більше 1літр;
  • Сіль.

Приготування макаронів в мультиварці Редмонд

Тепер поговоримо про порядок приготування такого не складного, але дуже ситного сніданку. Для початку вам слід влити літр води в чашу для приготування. Додайте туди сіль, можна спеції – все на ваш розсуд. Багато додають курячі кубики, ви можете піти таким же принципом. Закрийте кришку, натисніть на програму «Макарони» в мультиварці і виставте 8 хвилин для закипання води.

Як тільки ваша мультиварка «запищала», вам варто відкрити кришку і висипати в киплячу воду макарони та сосиски. Не дивуйтеся – їх можна варити разом! Тепер вам так само варто продовжувати готувати на тій же програмі. Часовий проміжок міняти не потрібно. Дочекайтеся закінчення приготування.

Витягніть сосиски, а макарони відкиньте в друшляк і промийте водою. Наші макарони в мультиварці Redmond готові. Тепер можна подавати готову страву на тарілочки, попередньо змастивши маслом макарони.

Ось так, легко і просто шалено можна з самого ранку приготувати подібний сніданок. Якщо высидите на дієті, то побалуйте свого коханого таким ситним і простою стравою!