Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Пшоняна каша в мультиварці Редмонд

Каша сама по собі корисна їжа, як для дітей, так і для дорослих. Ну а приготована пшоняна каша в мультиварці Редмонд не тільки корисна, а й смачна. Адже вона повністю зберігає всі корисні властивості каші, а це найголовніше.

Склад:

- Молоко – 650 мл;

- Пшоно – 100 грам;

- Вершкове масло – 20 грам;

- Цукор – 3, 4 чайні ложки;

- Сіль – 1/2 чайної ложки.

Приготування пшоняної каші в мультиварці Редмонд

1. Пшоно перед приготуванням потрібно промити кілька разів простий проточною водою. Після цієї процедури, необхідно крупу залити окропом і залишити на 3 – 5 хвилин. Це додасть каші надалі яскравий і насичений жовтий колір.

2.  Тепер викладаємо крупу в чашу мультиварки. Туди ж вливаємо молоко потрібно кількість, засипаємо цукор і кладемо вершкове масло. Тепер всі ці інгредієнти необхідно добре перемішати.

3. Закриваємо кришку, включаємо режим "Варка", і потім вибираємо функцію "Каша". Час приготування пшоняної каші приблизно 40 хвилин.

В процесі самого приготування можна відкривати кришку і перемішувати кашу.

Як тільки каша буде повністю готова, мультиварка дасть сигнал. Не потрібно відразу діставати її, дайте їй декілька хвилин охолонути.

Як тільки каша трохи охолоне можна викладати її на тарілку і подавати до столу. За смаком кашу можна доповнити  різними фруктами, які можна просто нарізати скибочками і викласти на тарілку навколо каші.

Як бачите приготувати смачну і корисну пшоняну кашу в мультиварці Redmond можна швидко і легко.

Всім приємного апетиту!