Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Йогурт в мультиварці Вітьок

Йогурт – це корисний продукт, рекомендований дорослим, і дітям. Природно мова йде про натуральному йогурті, а не про покупному і зробити його дуже просто достатньо мати вдома мультиварку Vitek. Набір продуктів для приготування страви простий і коштує недорого, до того ж він є в будь-якому магазині, тому приготувати смачну страву на сніданок для всієї родини дуже просто.

Що стосується терміну придатності – досвідчені господині не рекомендують тримати продукти холодильнику довше трьох днів, оптимально готувати порції на раз. Отже, пропонуємо вам простий рецепт йогурту в мультиварці Вітьок.

Склад:

  • літр молока;
  • баночка натурального йогурту з магазину (він не повинен бути з добавками);
  • цукор за смаком (можна додати безпосередньо перед подачею).

Приготування йогурту в мультиварці Вітьок

У деяких рецептах молоко не потрібно кип'ятити, однак оскільки сире можуть вживати не все, то по цьому рецепту приготування йогурту в мультиварці кип'ятимо молоко.

Охолодити рідину до 40-градусної температури. Беремо частину молока і розмішуємо в нього закваску (йогурт), для цього процесу досить чарки молока. Однорідну суміш додаємо решту молока і знову розмішуємо. Намагайтеся, щоб все потрібно було під рукою, поки молоко не встигло остаточно охолонути.

Якщо вирішили готувати йогурт відразу з цукром, збийте суміш віночком (ручним, щоб не було піни).

Використовуйте спеціальні ємності для приготування йогурту або баночки від дитячого харчування (лише скло), в крайньому випадку, можна взяти стакани для розливу молочної суміші. Закриваємо їх кришками або плівкою, щоб не капав в рідину конденсат, ставимо на дно чаші мультиварки. Додаємо теплої води так, щоб вона закрила стаканчики на 2/3, іноді рекомендують до плічок.

Якщо боїтеся, що скло зіпсує дно мультиварки, постеліть на нього тряпичное рушник або серветку.

Вибираємо режим «йогурт» і чекайте звукового сигналу, після чого йогурт в мультиварці Вітьок готовий! Потім діставши тару, відправляємо її в холодильник, щоб вона трохи загусла.

Після можна додавати будь-яку начинку і насолоджуватися чудовим і ніжним смаком.