Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Шашлик з риби

Кулінарні рецепти » Риба » Шашлик з риби
З приходом весни починається пора шашликів. Скуповуючи всі види м'яса, які тільки можуть підійти до цієї страви, іноді люди не замислюються, що риба - це відмінна альтернатива курки, баранини або свинини. Її можна смажити на решітці, так і на шпажках для шашлику. До того ж, використовуючи рибу ви значно сокращате час приготування, адже вона потребує мінімум часу для маринування, часто можна обійтися і без нього! Для шашлику з риби підходить дуже велика кількість видів, тому вибір у Вас буде величезний. Поливаючи рибу в процесі смаження соком лимона, Ви додасте їй не повторимо аромат, котрий тільки підвищить апетит!


Рецепти:


Самий швидкий і легкий в приготуванні шашлик – це, звичайно ж, шашлик їх риби . Шашлик і риби не вимагає спеціальної підготовки і володіє чудовим смаком, апетитним ароматом і особливою ніжністю. Найпростіший шашлик з риби не вимагає тривалого маринування, але маринад надає шашлику особливий смаковий відтінок. Ми спробуємо приготувати шашлик з риби в маринаді з білого вина.

Російська кухня з давніх часів славилася стравами з стерляді, особливо прославилася стерляжья вуха. Цю смачну делікатесну рибу можна не тільки відварювати і готувати на пару, але і готувати з неї найрізноманітніші страви. Стерлядь, з її білим ніжним м'ясом, хороша  і в смаженому, і в тушкованому, і в запеченому вигляді. Шашлик зі стерляді – один з дуже незвичайних, але простих і смачних варіантів приготування цієї риби. Приготувати такий шашлик навіть простіше, ніж шашлик з м'яса, а результат вас неодмінно порадує.