Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Риба » Страви з ляща » Лящ, печена на вогні

Лящ, печений на багатті

Лящ, печений на багатті – ідеальне блюдо для походів і особливо для риболовлі. Пристосувань не потрібно практично жодних, не потрібен навіть казанок, а запечена риба виходить соковитою і ароматною. Якщо ви відправляєтеся на природу, обов'язково спробуйте це страва, воно допоможе вам створити похідне настрій і атмосферу.

Інгредієнти для приготування ляща, печеного на багатті:

  1. Лящ - 1 шт.
  2. Сіль - за смаком

Інвентар для приготування ляща, печеного на багатті:

  1. Ножа
  2. Вогнище
  3. Ганчірка (глина)

Приготування ляща, печеного на багатті:

Крок 1: Готуємо ляща

лящ

В першу чергу ляща необхідно випатрати. Для цього робимо надріз по черевця уздовж усього тіла від голови до хвоста і виймаємо нутрощі. Після цього вирізаємо зябра і зчищають луску: тримаємо рибу лівою рукою, а правою відскрібаємо луску з допомогою гострого ножа. Тримати ножа краще не вертикально, а під невеликим кутом – у такому разі луска не буде розлітатися в різні сторони.

Промиваємо ляща холодною водою і натираємо сіллю зовні і зсередини.


Крок 2: Запікаємо ляща на багатті

лящ в глині

Ляща на багатті можна запікати двома способами.

Перший спосіб: загортаємо підготовленого ляща в ганчірку або цупкий папір і змочуємо з одного боку холодною водою. В гарячій золі вириваємо достатнього діаметру і глибини ямку і кладемо в неї загорнутого ляща змоченою стороною вниз. Зверху ляща присипаємо розжареним вугіллям. Час приготування риби приблизно 1-1,5 години. Весь час, поки лящ запікається, вугілля в багатті повинні бути розпечені.

Другий спосіб: ляща випатрати і видалити зябра, але луску залишити. Обрізаємо лящеві плавці, натираємо сіллю зсередини і зовні і обмазуємо ляща жирною глиною 1-1,5 см. шаром. Зарываем обмазаного ляща в гарячі головешки і багаття заново розпалюємо (слідкуйте, щоб вогнище було не дуже великим і сильним). Риба буде готова через 30-40 хвилин.


Крок 3: Подаємо ляща, печеного на багатті

готовий лящ

Готового ляща викопуємо, знімаємо ганчірку або очищаємо від глини, що знімається разом з лускою і подаємо з овочами і печеною картоплею.

Приємного апетиту!


Поради:

- Замість ганчірки в першому способі можна використовувати харчову фольгу.

- Ляща можна також натерти перцем і приправами для більш пряного і насиченого смаку.

- Всередину ляща можна покласти нарізану кільцями ріпчасту цибулю, лавровий лист.