Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Страви з морського окуня

Кулінарні рецепти » Риба » Страви з морського окуня
Зовні морський окунь схожий на річкового, проте на прилавках магазину Ви часто можете зустріти рибу червоного забарвлення, хоча кількість риб цього роду налічують понад 90 видів. Морський окунь має великі очі й гострі плавці, укол яким сприяє хворому і тривалого заживання, тому потрібно дуже акуратно чистити цю рибку. Дуже смачні страви з морського окуня, зажареного цілком або запеченого в духовці. Його м'ясо досить щільне, тому можна з легкістю приготувати з золотою скоринкою, яка викликає скажений апетит!


Рецепти:


Що може бути смачніше м'яса? Ну звичайно риба, а зокрема - рибні котлети , приготовлені вашими дбайливими ручками. Ця страва містить багато корисних речовин і, що найголовніше, - фосфор, що сприяє поліпшенню зору. Про смаку і ароматі цього «рибного шедевра» можна говорити дуже довго, але краще приготувати та спробувати!

Немає нічого смачніше правильно приготовленої риби з овочами, а якщо таке блюдо доповнено апетитним сиром, ароматним цибулькою та духмяними спеціями, тоді воно взагалі безцінне! Наприклад, запечене філе морського окуня – недороге, корисне і просто божественне страва! Спробувавши її одного разу, Ви вже не зможете відмовити собі в задоволенні готувати його все частіше і частіше!

Ця рибка дуже смачна, готувати її можна з універсальним рецептами, які підходять для річкового окуня, ляща або карася. Відмінною рисою морського окуня є його забарвлення - свіжа риба має червонуватий відтінок. Запечений варіант приготування безсумнівно оценится вами по достоїнству. Подробиці читаємо далі.

Таємничий морський окунь – це прекрасна риба з ніжним білим м'ясом. Її безсумнівний плюс – невеликий вміст кісток. З неї можна приготувати десятки шикарних страв, які займуть гідне місце на столі. Наприклад, окунь у фользі - неймовірно апетитну страву з найпростіших продуктів, поєднання яких захопить і порадує!