Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Страви з пеленгаса

Кулінарні рецепти » Риба » Страви з пеленгаса
Піленгас, піленгас або белингас - все це назва риби, що відноситься до кефальным і має витягнуте тіло, що нагадує торпеду. Він має велику луску, злегка рожеве м'ясо і невелика кількість кісток. Підходить як для смаження, так і для запікання. Обов'язково звертайте увагу на якість риби: якщо луска не гладка і не переливається, а злегка піднята, це значить риба далеко не першої свіжості і використовувати її в їжу небезпечно. Так само неодмінно огляньте зябра - вони повинні бути темні, червоно-фіолетового відтінку і на них не повинно бути слизу. Приготований пеленгас добре поєднується з білим столовим вином.


Рецепти:


Піленгас в духовці – справді вишукане блюдо, яке стане центральним на святковому столі! Крім того, що запечена рибка виходить дуже смачна і ароматна, вона ще й дуже ніжна за рахунок свого м'якого м'яса і невеликої кількості кісток. Готується таке блюдо дуже просто і легко і не забере у вас багато часу. Отже, давайте швидше приступимо, адже вже не терпиться спробувати шматочок цього диво-піленгаса.

Зазвичай у святковий день відповідь на питання, що приготувати на гаряче не викликає труднощів. Досить складніше при виборі холодних страв. Тому сьогодні я поспішаю поділитися з вами смачним рецептом приготування риби «Застільної» .

Одні сорти риб краще поєднуються з яйцями, вершками і молоком, а інші з овочевими начинками. Пеленгас з пікантною овочевою начинкою – незвичайне в подачі і дуже апетитне блюдо, яке можна приготувати на свято, так і на сімейну вечерю.