Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Страви з рибного фаршу

Кулінарні рецепти » Риба » Страви з рибного фаршу
За рецептами з фаршу риби готують в основному котлети, при цьому рибу перемелюють через блендер або м'ясорубку прямо з дрібними кістками, щоправда робити це потрібно дуже якісно, щоб кістки добре перемололись. Страви з рибного фаршу добре поєднуються з картоплею і рисом, а також грибними і кисло-солодкими соусами. Сам фарш можна зберігати в морозилці, при цьому він добре зберігає свої смакові якості.


Рецепти:


Рибні биточки – це ідеальне блюдо для тих, хто любить смачну і корисну їжу. Готуються вони досить швидко, а їсти їх одне задоволення. До того ж страву змішаний з білком, а,   неймовірно позитивно позначається на нашому  кишково-шлунковому тракті і сприяє нормалізації обміну речовин. Особливо блюдо корисно для зростаючих організмів дітей.

Рулет – це блюдо, яке прийшло до нас із західноєвропейської кухні, його готують з фаршу (м'ясного або рибного не важливо) з додаванням різноманітних інгредієнтів. Сама назва «рулет» походить від французького слова «rouler» - це означає «згорнути». І це абсолютно  не випадково, так як всім нам відома форма рулету – це кулінарний виріб згорнуте з начинкою всередині. Спробуйте приготувати рулет з рибного фаршу з начинкою з моїм рецептом і ви про це не пошкодуєте.

Котлети з рибних консервів звуться «Студентськими», тому що готуються вони досить легко і швидко. А до їх складу входять продукти, які дешево коштують і, найчастіше, є на кухні будь-якої господині. Такими котлетками можна сміливо урізноманітнити ваше повсякденне меню. Котлети з рибних консервів можуть готуватися з будь-яких видів рибних консервів в олії або у власному соку.