Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Страви з сазана

Кулінарні рецепти » Риба » Страви з сазана
Рецепти різних страв з сазана


Рецепти:


Сазан в духовці – ароматне ніжне рибне блюдо, яке готується просто, а виходить дуже смачним. Річковий запах, який часто супроводжує свіжу рибу, завдяки петрушці, часнику, цибулі та лимона, швидко піде, і аромат страви стане незабутнім. Спробуйте приготувати цю рибку і у вас вийде королівський вечерю!

П'яний сазан , приготовлений згідно з цим рецептом, п'яним називається неспроста. На Русі, щоб живу рибу можна було транспортувати або просто зберігати без води, користувалися наступним способом: рибі у глотку наливали горілку або спирт. Від алкоголю, природно, риба п'яніла і… засипала – і це не жарти! – через деякий час вона приходила в себе, і їй давали похмелитися. В такому стані риба не протухала ще як мінімум 18 годин. В даний час досягнення науково-технічного прогресу дозволяють нам користуватися іншими способами тривалого зберігання продуктів, але традиції залишаються. Пропонуємо рецепт сазана з винним соусом – аналог п'яного сазана.

Страви з риби дуже корисні, оскільки в рибі міститься безліч необхідних людині вітамінів і мікроелементів. Сазан досить велика риба сімейства коропових. У кулінарії сазан популярний, так як у нього мало кісток, а м'ясо соковите і смачне. Сазан смажений – це самий популярний і дуже простий спосіб приготування цієї риби.

Сазан – одна з кращих риб сімейства коропових не тільки за смаковими, але і корисним якостям. У м'ясі сазана міститься велика кількість жиру, який корисний для профілактики різних захворювань. Цей вид риби запікають, смажать і тушкують різними способами і подають з різними гарнірами і всілякими соусами. Хто ще не пробував блюдо «сазан по-гурмански» , той багато втратив! Готувати його зовсім не складно і дуже швидко, якщо дотримуватися наступні вказівки.