Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Балик з сома

Вперше балик з сома я спробувала в гостях, залишилася під великим приємним враженням. Незабаром дізналася рецепт і ось тепер хочу поділитися ним з Вами, дорогі господині! Балик з цієї рибки виходить незвичайно ніжною, ситним та смачним. Крім того, таку рибку можна з задоволенням використовувати в якості закуски, якщо до Вас раптом нагрянули неждані гості.

Інгредієнти для приготування балика із сома:

  1. Сом – не менше 2 кг
  2. Сіль крупна – 300 грам

Інвентар:

  1. Гострий ніж
  2. Обробна дошка
  3. Ємність для маринування
  4. Холодильник
  5. Нитки або гачки для підвішування
  6. Паперовий кухонне рушник

Приготування балика із сома.

Крок 1: Розбираємо сома

розбираємо рибу

Для початку добре промийте рибу під проточною холодною водою, потім обробити її: випатрайте нутрощі (для цього розріжте черевце від голови до хвоста і дістаньте кишки), відріжте хвіст, плавники і голову. Тепер розрізати рибу вздовж по хребту і дістаньте його. Приберіть попалися кісточки. Залишився філе наріжте шматочками, приблизно в 5-6 сантиметрів завтовшки. Товщину, по суті, можете вибирати самі, в залежності від розміру сома. Після цього ще раз обполосніть шматочки риби під струменем води і осушіть за допомогою кухонного паперового рушника.


Крок 2: Засаливаем рибу

засаливаем сома

В приготовлену посуд для маринування укладайте щільно шматочки риби, зрізами вниз. Кожен шар риби рясно пересипайте великої кухонної сіллю. Чим крупніше сіль, тим краще.


Крок 3: Наполягаємо рибу

вивішуємо рибу сушитися

Помістіть ємність з рибою на 2 доби в холодильник або в інше холодне місце, погріб, наприклад. Потім шматочки риби вийміть і промийте під струменем проточної холодної води, поскобліть її злегка ножем. Акуратно підвісьте рибу для просушування в прохолодному місці. Можна використовувати нитки або гачки. Залиште на кілька діб.


Крок 4: Подаємо балика із сома

готовий балик

Потім зніміть і подавайте до столу як закуску під неміцні спиртні напої, наприклад пиво.

Приємного Вам апетиту!


Поради:

— Посуд для соління вибирайте емальований або нержавіючу. Якщо такої у Вас немає, то візьміть будь-яку іншу ємність і застеліть її харчовою плівкою.

— Для приготування цієї страви ні в якому разі не використовуйте йодовану сіль, вона дуже солена і може сильно зіпсувати смак риби.

— В засоленому вигляді риба може зберігатися до півроку.

— За цим рецептом можете приготувати балик практично з будь-якої риби, наприклад з товстолобика, осетра, жереха або форелі.