Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Майонез

Так називається холодний соус, приготовлений на основі яєчного жовтка, рослинного масла, лимонного соку або оцту, за бажанням деякі рецепти додають гірчицю. Домашній майонез зберігатися кілька днів, тому що до складу сходять швидкопсувні інгредієнти. Тому виробники використовують різні консерванти і збільшують термін придатності до 7 місяців, тоді як натуральний соус може зберігатися лише від 1 до 2 тижнів. Корисність приготованого самостійно майонезу досить сумнівна незалежно від сорту і торговельної марки. І при використанні різних дієт, в їжі слід від нього утриматися.


Рецепти:


Серед великої кількості соусів і заправок майонез займає перше  місце. Він міцно увійшов в щоденний раціон нашого харчування, і хоча про шкоду цього продукту  говорять багато, але це зовсім не відноситься до нашого домашнього майонезу на молоці .  Він не буде зберігатися на прилавках супермаркетів місяцями, та приготуємо  ми цю смачну і ароматну заправку своїми руками зі свіжих продуктів і без консервантів.

У дні «Великого посту» всі намагаються тримати свої шлунки в узді. Але як же обійтися без улюбленого всіма майонезу? Та все дуже просто можна приготувати відмінний пісний яблучний майонез ! Варіантів приготування цієї пісної заправки досить багато, на крохмалі, сої, волоських горіхах, але даний вид ароматного соусу більш практичний і самий смачний!

Багато  люди настільки люблять майонез, що не можуть уявити жодної страви без цього соусу. Ми приготуємо не тільки смачний, але і корисний пісний майонез . Особливо він стане у нагоді для тих, хто дотримується посту, але при цьому використовує для приготування пісних салатів цю заправку.  У звичайному майонезі за основу беруть емульгатор яєчний жовток. Для нашої заправки послужить основою пшеничне борошно. І повірте,  наш соус буде не гірше класичного, якщо не краще.

Майонези бувають різні: і зі всілякими добавками, і з різним відсотком жирності, з різними назвами, і від різних торгових марок. Але нічого не може зрівнятися з Домашнім майонезом ! Якщо говорити про відмінності, в першу чергу прийде на розум – присмак і консистенція такого продукту. Різниця справді відчутна. Для початку, – це приємний аромат та ніжний смак. Крім всього цього Домашній майонез йде без будь-яких добавок, а це в свою чергу безпечно для нашого організму!

Хто б міг сказати, що майонез це даремний продукт? Частково це могло бути правдою по відношенню до магазинного майонезу, через емульгаторів, консервантів і так далі. Чого не можна сказати про майонез приготованого в домашніх умовах. Він робить багато страви просто дуже смачними, як приклад, салат олів'є або оселедець під шубою. Не одне свято не проходить без одного з цих страв. Рецепт ( майонез домашній ) допоможе створити своїми руками продукт, який надасть вишуканості будь-якого застілля.