Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Закуски » Фруктові закуски » Прикраса «Лебідь з яблука»

Прикраса «Лебідь з яблука»

Одного разу на корпоративній вечірці знайома принесла качку в яблуках, і вона була прикрашена дуже красивими і дивовижними на вигляд лебедями, виготовленими з яблук. Я так здивувалася, побачивши це диво. Відразу ж підійшла і запитала, як їх робити, думала дуже складно. Але, насправді, виявилося простіше простого. Мені воно було на той момент невідомо, напевно, як і вам, зараз, коли ви їх побачили. Так що я вас навчу їх робити. Таким прикрасою «Лебідь з яблука» можна доповнювати салати, закуски і абсолютно будь-які страви.

Інгредієнти для приготування прикраси «Лебідь з яблука»:

  1. Свіже яблуко — з одного яблука виходять 2 лебедя

Інвентар:

  1. Гострий ніж
  2. Обробна дошка
  3. Сервірувальне блюдо

Приготування прикраси «Лебідь з яблука».

Крок 1: Нарізаємо яблуко.

яблука

Свіже яблучко потрібно ретельно змити водою. Намагайтеся вибирати такі яблука, на яких немає червоточин або інших вад. Беремо дуже гострий тонкий ніж, чим тонша ніж, тим більше частин крил можна зробити у лебедя.

розрізаємо яблуко навпіл

Першим ділом, розрізаємо яблуко навпіл. Ставимо його на обробну дошку розрізом вниз. Ділимо зорово половинку яблука ще раз навпіл і від цієї середини відступаємо на відстань до 1 сантиметра. Тепер з будь-якої із сторін яблука починаємо робити розрізи так, щоб вони сходилися рівномірно і були однаковими за розміром. Від більшого до меншого чи навпаки, різниці немає. Головна, щоб вони виходили у нас симетричними, і утворювався куточок.

робимо надрізи в яблуках

Чим більше куточків у нас вийде, тим красивіше крило буде у лебедя. Те ж саме повторюємо з іншого боку яблука. Зверху яблука посередині у нас залишилася нерозрізані смужка, робимо такий же красивий куточок і вставляємо стоячи – це у нас вийде шия лебедя. А куточки з боків яблука  просто розводимо в одну сторону. Ось і все, лебідь готовий.


Крок 2: Подаємо прикраса «Лебідь з яблука».

яблучні лебеді

Це красиве і, що головне, корисний прикраса (в яблуках міститься маса вітамінів і мікроелементів, які благотворно впливають на наш організм) можна зробити дуже швидко і без клопоту. Прикрашати їм можна що завгодно або вживати просто так. Будь-яке блюдо з яблучним лебедем стане гарнішим і апетитніше. Святковий стіл виглядатиме дуже гідно з таким оформленням. До того ж вживаючи їх разом з різними стравами, можна значно збагатити їх смак.

Приємного Вам апетиту!


Поради:

— Якщо ваша дитина не дуже любить яблука, то раджу вам зробити його в такому вигляді, побачите, уплітати за обидві щоки.

— Якщо використовувати дл такої прикраси яблука різних кольорів (червоні, бордові, зелені, жовті), то стіл стане ще яскравіше і буде виглядати просто незабутньо.

— Бажано для прикраси використовувати фрукт, який містить в собі помірну кількість заліза, щоб наші лебеді як можна довше не темніли. Візьміть яблуко і зробіть у ньому надріз, після чого простежте через скільки часу воно почне темніти. Якщо менше, ніж через 10-15 мінут, то краще такі не використовувати для прикраси. Адже в такому разі лебеді дуже швидко втратять свій чарівний і елегантний вигляд.

— За таким же принципом можна формувати прикраси з груші, картоплі та інших овочів і фруктів округлої форми.