Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Закуски » Канапе » Канапе з бужениною і шинкою

Канапе з бужениною і шинкою

В останні роки господині все частіше пригощають гостей нескладним стравою з «ненашим» назвою: канапе. Що ж ховається під цим витонченим словом? Уявіть, звичайні бутерброди. Вірніше, не зовсім звичайні. Винахідливі французи, а саме звідти прийшов  до нас це винахід, мають на увазі під «канапе» крихітні бутерброди грамів по 60, наколоті на спеціальні шпажки. Вхопив – і в рот, не відкушуючи. Таких рецептів існує безліч. І всі смачні. Ми ж зупинимося лише на одному: канапе з бужениною і шинкою.

Інгредієнти для приготування канапе з бужениною і шинкою:

 1. Хліб пшеничний - 300 г
 2. Шинка - 60 г
 3. Шинка - 60 г
 4. Масло вершкове - 30 г
 5. Огірок маринований - 1 штука середньої величини
 6. Перець солодкий - 1 штука середньої величини
 7. Зелень кропу або петрушки для прикраси

Інвентар:

 1. Ножа
 2. Обробна дошка
 3. Сковорода
 4. Шпажки

Приготування канапе з бужениною і шинкою.

Крок 1: обсмажуємо хліб

Так його можна нарізати

Для початку його потрібно нарізати. Як саме – нехай підкаже вам ваша фантазія. Це можна зробити трикутниками, ромбами, кружечками, квадратами. Тільки не дуже крупно і не занадто дрібно. Пам'ятайте, вам належить на ці шматочки накладати інші інгредієнти і проколювати потім шпажкою. Готові шматочки помістимо на сковороду з розігрітим маслом і обсмажимо з двох сторін. Як довго обсмажувати? Краще, щоб зверху утворилася апетитна скоринка, а всередині шматки залишилися м'якими.


Крок 2: ріжемо інші складові

Так можна нарізати шинку

Ріжемо, природно, тієї ж форми, що і хліб. Це стосується шинки і буженини. Перець треба очистити від насіння і стінок і просто порізати шматочками середньої величини, щоб можна було проколоти їх шпажкою. Огірок – звичайними кільцями.


Крок 3: формуємо канапе

Вийде приблизно так

На охолоджені шматки хліба кладемо буженину, шинку, огірок і перець. Проколюємо вийшло споруда шпажкою і викладаємо на блюдо. 


Крок 4: подаємо до столу

Красиво і смачно

Перед подачею добре прикрасити канапе будь свіжою зеленню: найкраще кропом або петрушкою. А можна і тим, і іншим одночасно.

Приємного апетиту!


Поради:

- Краще, щоб огірок був твердим. А проколювати його можна як уздовж, так і впоперек.

- Якщо ви плануєте подати канапе на сніданок, до чаю або кави, огірок краще не використовувати. Спробуйте замінити його шматочком сиру.

- Канапе – відмінна закуска до міцним спиртним напоям. Тут вже огірочок буде як не можна до речі.