Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » П'ять кулінарних шоу, які навчать вас готувати

П'ять кулінарних шоу, які навчать вас готувати

Є думка, що готувати дано не кожному. Ми з цією точкою зору категорично не згодні. У кожної людини є схильність до кулінарії. Для створення гастрономічних шедеврів потрібно лише небагато практики й натхнення.

Відмінний спосіб "прокачати" свої навички — полюбити захоплюючі кулінарні шоу. Інформація, яку ви отримаєте з них, гарантовано відкладеться у вашій голові і "вистрілить" зовсім раптово: наприклад, коли ви будете готувати яблучний пай для домашніх або італійську пасту для вечері з друзями.

Cookery склав список з 5 кращих кулінарних шоу, дивитися які не тільки цікаво, але і корисно. Через пару сезонів ви навчитеся готувати як професійний шеф-кухар. У цьому немає ніяких сумнівів!

Обіди за 30 хвилин з Джеймі Олівером

Джеймі Олівер — це справжній кулінар-віртуоз. У Великобританії його заслуги оцінили по достоїнству: у нього є кілька державних премій за популяризацію здорового харчування. Джеймі вірить, що смачна і вишукана їжа може бути корисною.

У Джеймі є кілька кулінарних шоу на різні теми. Дивитися їх — суцільне задоволення! Харизматичний британець так впевнено тримається на кухні, що ця впевненість передається глядачам. З'являється відчуття, що ти слідом за Джеймі з легкістю можеш приготувати навіть саме складносурядне блюдо.

Радимо почати знайомство з гастрономічним творчістю визнаного кухаря з кулінарного шоу "Обіди за 30 хвилин з Джеймі Олівером". Ви дізнаєтеся багато цікавих і смачних рецептів, на приготування яких піде менше півгодини, і всілякі кулінарні хитрощі.

Курс елементарної кулінарії з Гордоном Рамзі

Гордон Рамзі — шеф-кухар міжнародного масштабу і справжня легенда. Знаменитий шеф-кухар і ресторатор веде активне життя і розвиває різні проекти. І варто відзначити, що у нього це дуже добре виходить. Заклади британського шефа, приміром, удостоєні 16 зірок Мішлен — це головний показник якості у світі їжі.

З'являється Гордон Рамзі і на екранах. Наприклад, у власному кулінарному шоу "Курс елементарної кулінарії з Гордоном Рамзі". Основне завдання шоу — навчити готувати будь-якої людини. Якщо британський мішленівський шеф-кухар вважає, що це під силу кожному, то ви можете сумніватися в собі?

В шоу 20 серій, в яких Рамзі послідовно розповідає, які страви приготувати на сніданок, обід або вечерю, ділиться секретами і технологіями приготування їжі. До перегляду строго обов'язково!

Пекельна кухня

У Гордона Рамзі є ще одне кулінарне шоу "Пекельна кухня". Назва повністю виправдовує те, що ви побачите на екранах. Спокійний і тактовний Гордон з "Курсу елементарної кулінарії з Гордоном Рамзі" здасться вам абсолютно іншою людиною, яка не має нічого спільного з темпераментним і гучним шефом з "Пекельної кухні". Рамзі буде кричати, лаятися, ображати учасників і викидати невдалі страви у відро для сміття. Але нам він все одно подобається.

Шоу виходить з 2005 року. Основна ідея полягає в тому, що учасники змагаються за позицію шеф-кухаря в одному з фешенебельних ресторанів. Рамзі здорово випробовує їх на міцність і постійно нагадує, що звання шефа потрібно заслужити потом, кров'ю і сльозами. Докладний розбір помилок учасників допоможе вам уникнути їх на своєму кулінарному шляху.

МастерШеф

Росія не відстає від західних колег. У нашій країні останнім часом з'являється все більше кулінарних телепроектів. Особливої уваги заслуговує шоу "МастерШеф". Це британське шоу, яке по франшизі транслюється в 50 країнах світу.

В російській версії учасників оцінюють відомі люди у гастрономічному світі: Аркадій Новіков, Мірко Дзаго, Олександр Соркін і Денис Крупеня. Учасникам пропонують виконати різні завдання, щоб вони "прокачали" свій кулінарний навик і навчилися готувати вишукані страви. Переможець отримує все: грошовий призовий фонд, можливість видати свою кулінарну книгу і, звичайно ж, гріють промені слави.

Під час перегляду ви надихнути на кулінарні подвиги (більшість учасників — кулінари-любителі) і дізнаєтесь багато нових оригінальних рецептів.

Топ шеф

Концепція "Топ шеф" дуже нагадує шоу "МастерШеф", але все-таки вони помітно відрізняються. У шоу також змагаються і виконують завдання кухаря, але тільки вже не аматори, а справжні професіонали.

Сьогодні американське кулінарне шоу "Топ шеф" по франшизі транслюється в 19 країнах світу. На екранах можна спостерігати, яким повинен бути рівень кулінарної майстерності у профі, надихатися на гастрономічні подвиги і спостерігати небувалу креативність. Учасники можуть приготувати шедевр мало не з енергії сонця. До речі, оцінюють їхні досягнення всесвітньо відомі шефи.

Офіційний джерело фото для тизера: NBC News