Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » 12 дивовижних способів відкрити пляшку пива

12 дивовижних способів відкрити пляшку пива

Пиво — це напій для великої компанії. А що робити, якщо відкривачки ні в кого немає? Дивувати друзів своїми дивними здібностями!
Пиво — це один з найпопулярніших алкогольних напоїв. Існує безліч сортів і марок пінного напою. Кожен може знайти собі щось до душі. Дорогі варіанти не менш цікаві, ніж благородні вино і віскі.

Відкривається пиво з допомогою спеціальної відкривачки. А що робити, якщо її немає під рукою? Без цього приладу усунути кришку досить складно, але можна! Звичайно, це не той навик, який потрібно придбати будь-яку ціну, але варто поцікавитися. А раптом коли-небудь знадобиться.

В новому огляді ділимося 12 дивовижними способами, використовуючи які, ви з легкістю відкриєте пляшку пива без відкривачки. Друзі будуть вдячні і здивовані. А ще напевно обдарують вас шквалом овацій!
1. Ключі

Ключі, мабуть, по популярності нітрохи не поступаються открывашке. Багато хто дійсно відкривають пляшку пива саме ключами. Чому б і ні? Краще всього для цієї мети підійдуть ключі від машини. Слід щільно взяти пляшку за шийку, піднести ключ до кришки і трохи її зачепити. Готове.
2. Інша пляшка пива

А ще можна відкрити пляшку пива з допомогою іншої пляшки. Якщо ви знаходитесь у великій компанії, то з цим не повинно виникнути проблем. Дивіться маленьке і дуже наочний посібник. Питання лише в тому, за допомогою чого відкривати останню пляшку. Проте у автора цього відеоролика є відповідь і на це питання.
3. Ложка

Якщо у вас під рукою немає відкривачки, але є ложка або вилка, то спробуйте відкрити пляшку з їх допомогою. Американський бармен розповідає і показує, що це дуже просто. Потрібно лише підчепити кришку під правильним кутом. Впевнені, що через кілька спроб, ви точно почуєте звук відкривається пляшки.
4. Запальничка

За допомогою звичайної пластикової запальнички можна з легкістю відкрити пляшку пива. Від вас буде потрібно лише трохи спритності рук і вправності. Цей спосіб працює за тим же принципом, що і більшість інших. Денцем запальнички необхідно під правильним кутом підчепити кришку. Ось і всі секрети. До речі, аналогічним способом можна відкрити пляшку і блиском для губ.
5. одвірок

Притулившись до одвірка! Не просто так, а по справі. З його допомогою теж можна відкрити пляшку пива. Злегка нахиліть пляшку на бік, притуліть до одвірка і трохи натисніть під потрібним кутом. Втім, краще один раз побачити і запам'ятати.
6. Чек

За допомогою чека відкрити пляшку пива складніше, але дуже навіть можливо. З першого разу у вас навряд чи вийде, але впадати у відчай не варто. Кілька тренувань зроблять свою справу. Чек повинен бути відносно великим, адже вам доведеться скласти його максимальну кількість разів.
7. Монетка

Можете спробувати відкрити пляшку пива з допомогою монетки. Повинно вийти. Єдиний момент: для цього підходять не всі монети, тому оберіть для вашої пляшки ідеальну за формою.
8. Обручку

А для чого воно потрібно? Жарт! Звичайно, обручку для таких цілей зовсім не призначене. Та й не романтично це якось. Але такий прийом дійсно працює. Факт залишається фактом.
9. Бензопила

А цей варіант, безумовно, сподобається любителям гострих відчуттів. Сперечаємося, що ви напевно ще не пробували відкривати пляшку пива з допомогою бензопили? Радимо діяти гранично акуратно і вибрати інший спосіб, якщо пиво вже є всередині вас.
10. Айфон

Не шкода айфон? Тоді відкривайте пляшку пива саме їм. Ми знайшли для вас докладне керівництво, як правильно це зробити.
11. CD-диск

CD-диск сьогодні можна зустріти вкрай рідко, але якщо вам пощастило, то можете використовувати його, щоб відкрити пляшку пива. Це зовсім не складно.
12. Банан

Ось такий своєрідний спосіб можна знайти на просторах інтернету. Брати його на озброєння чи ні, вирішувати тільки вам. Проте сенс в цьому все ж є, адже надмірне вживання алкоголю шкодить здоров'ю.