Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Сім речей, які допомагають нам дізнатися офіціанта краще

Сім речей, які допомагають нам дізнатися офіціанта краще

Є два типи людей: ті, хто вміють вправно лавірувати з підносом між столиками, і ті, кому це не по силам. Як дізнатися офіціанта трохи краще, читайте в новому огляді.
Офіціант — це особа закладу. Від того, як він себе веде, залежить враження клієнта від ресторану або кафе і його бажання повернутися туди сніва.

Деякі офіціанти підкорюють оптимізмом і життєрадісністю, інші ж оточують материнською турботою, миттєво створюючи навколо затишок і спокій. Наш настрій безпосередньо залежить від їх настрою. Якщо офіціант не в дусі або нахамив, то в переважній більшості випадків вечір вважається зіпсованим.

Ми не особливо замислюємося про те, що це за люди, а лише знаємо, що вони приносять нам нашу чудову їжу. ному огляді ми вирішили розповісти вам трохи нової та цікавої інформації про офіціантів, яка допоможе вам розуміти їх трохи краще.
1. У них є своя мова

Офіціанти говорять на іншій мові. Це і не дивно. Мабуть, своєрідний жаргон є у всіх людей, які працюють в тій чи іншій професійній сфері. Людині ззовні буває досить складно зрозуміти, про що ж мова. Не вірите? Напроситеся на тусовку до знайомого офіціантові, де будуть переважно його колеги.

Напевно після кількох хвилин перебування там ви відразу все зрозумієте. Точніше, перестанете що-небудь розуміти. Вас чекають "поляна", "гарбич", "кружляти стіл", "чайка". До речі, останнім словом називають вечірніх відвідувачів, які замовляють виключно чай.
2. Вони живуть за іншим розкладом

Правильніше буде сказати, що в офіціантів його просто немає. Графік співробітника, який обслуговує гостей і доставляє до вашого столика їжу, схожий на заплутану матрицю. Іноді в розклад офіціанта складно розібратися самому офіціантові. Постійні підміни і заміни ніяк не сприяють ясності. Якщо серед ваших знайомих є офіціанти, то ви розумієте.

до Речі, в п'ятницю і суботу краще не кликати офіціантів відпочити. Це ходові дні, коли можна заробити непогані гроші.
3. Серед них багато завзятих курців

За деякими даними, залишилося лише кілька груп осіб, які так і не кинули палити. Це балерини і офіціанти. Серед них досить багато курців. По-перше, нервова робота. Погодьтеся, що іноді буває досить складно задовольнити всі побажання найвибагливіших клієнтів. По-друге, короткі перерви, які так і розташовують до перекуру.
4. Офіціант завжди продає

У досвідченого офіціанта це в крові. Чим солідніше цифра в чеку, тим краще. Тому не удивляйтесь настирливим питань офіціантів, які так і хочуть, щоб до сэндвичу ви замовили ще й салат, а еспресо доповнили шматком смачного торта.

Ця професійна звичка часто поширюється і на неробочий час. У компанії друзей офіціанти так і норовлять що-небудь продати або обміняти, а то й виполняют функції посередника і продають що-небудь за друзів.
5. Офіціанти дружать з технікою

Ще один факт, який не можна логічно пояснити. Офіціанти дружать з технікою. Їх смартфони найчастіше являють собою самі круті моделі, оснащені всіма необхідними для щасливого віртуальної життя функціями. Може бути, вони надають гаджетів таке значення, тому що на роботі їм заборонено користуватися телефонами. Ось і шукають компенсації за свої муки.
6. Офіціанти вміють веселитися

Основне завдання офіціантів полягає в тому, щоб забезпечити веселощі і гарне проведення часу для клієнтів. Однак це не означає, що вони самі не вміють веселитися або втомлюються від перманентного чужого веселощів на роботі і не хочуть його. Офіціанти можуть і вміють відмінно веселитися. Саме завдяки своїй роботі вони знають, як запалити так, щоб залишилися тільки самі позитивні і круті емоції. А ще офіціанти організують класні afterparty.
7. У офіціантів багато знайомих

Більше знайомих, напевно, тільки у барменів. Офіціанти дуже комунікабельні і товариські люди. Якщо людина вже довго працює в ресторанному бізнесі, то він стає бездоганним психологом і знає, як привернути до себе того або іншого людини і привернути його увагу. Це безцінне якість і допомагає їм налагоджувати зв'язки.

Крім того, нерідко офіціанти змінюють місце роботи, а не засиджуються довго в одному і тому ж закладі. Тому приплюсуйте колег по роботі. Ось вам і значне число знайомих.