Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Десять секретів струнких жінок

У гонитві за стрункістю ми готові повірити в будь диво-засоби, але ігноруємо ряд простих правил, дотримання яких допоможе зберегти стабільний вагу і позбутися від зайвих кілограмів.
Ви напевно помічали, що є жінки, які ні в чому собі не відмовляють, але при цьому залишаються стрункими. Як їм це вдається? Про головні секрети стрункості, які повинні увійти у звичку кожної жінки, стежить за своєю фігурою, і піде мова в нашому сьогоднішньому огляді.

1. Ніяких жорстких обмежень в їжі

Це правило, мабуть, є одним з основних. Стрункі жінки, здатні підтримувати постійний вага протягом довгого часу, не обмежують себе, адже у них не буває дієт "з понеділка", "з першого числа", "відразу після свят", а значить, їм не потрібно наїдатися про запас. Вони завжди можуть дозволити собі невеликий шматочок улюбленого ласощі, задовольнивши своє хвилинне бажання, і на цьому зупинитися. Вони насолоджуються їжею, отримуючи від неї задоволення.
2. Вміння отримувати задоволення від життя

Якщо в попередньому пункті ми говорили про задоволення від їжі, то стрункі жінки вміють знаходити радості всюди, не заганяючи себе у гастрономічні рамки, адже найчастіше переїдання — це всього лише спосіб отримання миттєвого задоволення. Спробуйте знайти собі цікаве хобі, більше спілкуватися і проводити вихідні за активними заняттями. Сходіть в басейн або на каток, погуляйте або відвідайте музей. Ось побачите, що часу на думки про їжу у вас просто не залишиться.

3. Вивчення своїх потреб

Як часто в гонитві за стрункістю ми сліпо слідуємо порад дієтологів або фітнес-тренерів, забуваючи про те, що всі люди різні і у кожного свої індивідуальні потреби. Стрункі жінки знають потреби свого організму і прислухаються тільки до них. Такий підхід забезпечує гармонію з собою і зі своїм тілом. Можливо, нашому організму краще харчуватися часто і маленькими порціями або, навпаки, всупереч порад дієтологів, ви краще себе почуваєте, дотримуючись традиційного триразового харчування. Обов'язково звертайте на це увагу.
4. Повноцінний сон

Найважливішим секретом стрункої фігури є повноцінний сон. Виспавшись, ми менше схильні до стресу, а значить, у нас менше причин заїдати поточні проблеми, як часто роблять ті, чия вага постійно прагне вгору. Крім того, відпочив організм не потребує додаткових калоріях для компенсації нестачі енергії, а значить, у нас ще на один привід зайвий раз менше перекусити. Саме тому так важливо не економити на сні і планувати свій день так, щоб на сон залишалося не менше 8 годин.

5. Їсти, коли голодний

Зауважте, що частіше ми їмо за компанію або за звичкою, ніж в зв'язку з реальним почуттям голоду. На роботі ми обідаємо в певний час тільки тому, що це наш законний перерву. Ми переривається на невелике чаювання з шматочком пирога, тому що нас їм несподівано пригостили, а приходячи ввечері додому, вечеряємо відразу, навіть якщо не дуже голодні, тому що переконані в тому, що краще без особливого апетиту зараз, ніж з неконтрольованим апетитом в опівночі. Не краще. Слухайте свій організм і їжте тільки тоді, коли дійсно голодні.
6. Вміння тримати себе в руках

На самому початку ми вже говорили про те, що стрункі жінки не обмежують свій раціон, але при цьому вони вміють вчасно зупинитися. І це дуже важливо, адже багато ігнорують поява 2-3 зайвих кілограмів, а рішення цієї проблеми відкладають на невизначений термін. Не закривайте очі навіть на незначні коливання ваги, не чекайте, поки проблема набуває загрозливого характер і для її рішення будуть потрібні радикальні заходи, а просто вчасно зупиніться і тримайте себе в руках.

7. Активна життя

Жінки, які не усвідомлюють важливість активного способу життя, часто звинувачують у своєму зайвій вазі спадковість або уповільнений обмін речовин. І тому, і іншому фактору можна протистояти, якщо внести в життя більше руху. Зауважте, ми зараз не говоримо конкретно про спорт, який теж є відмінним помічників в боротьбі з ненависними кілограмами, а просто закликаємо більше рухатися. Стрункі жінки легко пройдуть кілька зупинок пішки, замість того, щоб чекати автобуса, піднімуться сходами пару поверхів, потанцюють на кухні під улюблену пісню і багато іншого. Візьміть це на замітку.
8. Вибір продуктів

Реклама, заволоділа умами багатьох тих, що худнуть, закликає купувати знежирені продукти, замінники цукру чи інші нововведення сучасній харчовій індустрії. Але не варто забувати, що це не більш ніж виверт, адже, наприклад, практично всі знежирені кисломолочні продукти містять багато цукру, щоб смак залишався привабливим для споживача. Саме тому запорукою стрункості є максимально натуральні продукти, нехай і з більш високою калорійністю. Вони принесуть вам справжнє задоволення, а вашому організму — користь і енергію для подальшої роботи.

9. Вміння справлятися зі стресом

Жінки, які незадоволені своїм тілом, постійно прагнуть його змінити, причому досить жорсткими методами, які викликають в організмі серйозний стрес. Але в житті і так досить труднощів, щоб їх собі додатково створювати. Навчитися відволікатися і розслаблятися — ось найважливіша наука для тих, що худнуть, якій стрункі дами вже оволоділи. Виберіть собі заняття по душі: в'язання, малювання або йогу — можливостей багато. І наступного разу, коли вам захочеться побалувати себе шоколадкою тільки тому, що на роботі складності, займіться замість цього улюбленою справою.
10. Вдумливий прийом їжі

Вченими вже давно доведено, що сигнал про насичення надходить у мозок приблизно через 20 хвилин після того, як ми поїли. Стрункі жінки це знають, тому завжди їдять неквапливо, отримуючи задоволення від самого процесу їжі. Такий підхід допомагає їм не переїдати і звести до мінімуму проблеми з шлунково-кишковим трактом, що теж є дуже важливим чинником на шляху до здоров'я, краси і відмінною фізичній формі.