Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Любителям пива: 8 кухлів і келихів, які варто придбати

Любителям пива: 8 кухлів і келихів, які варто придбати


Пиво — це найпопулярніший алкогольний напій. Багатий смак і приємний аромат зробили його улюбленим напоєм мільйонів людей по всьому світу. Сьогодні існує безліч найрізноманітніших сортів. Кожен може знайти для себе варіант до душі.

Пиво відмінної якості вимагає, щоб з ним поводилися відповідним чином. Це означає, що не слід пити пиво з пляшки. Пивні сомельє сприймають цей жест практично як злочин проти пінного напою. Пивом варто насолоджуватися лише правильно підібраного келиха. Тільки тоді вона розкриє перед вами свій справжній багатий смак.

Пропонуємо 8 найбільш популярних і ефектних варіантів кухлів і склянок для пива, які повинні бути в арсеналі у кожного істинного цінителя пінного напою.


1. Келих-пінта
Ціна — 51,95 $

Назва цього келиха безпосередньо пов'язане з одиницею вимірювання. Саме таку кількість пива зазвичай розливають відвідувачам англійських пабів. І скільки ж це? Імперська пінта дорівнює 568 мілілітрів або 16 унціям. До речі, в США одиниці виміру трохи інші. Там пінта дорівнює 473 мілілітрів.

З цього келиха добре пити стаут, лагер, ель з низьким і середнім вмістом алкогя.


2. Келих Pilsner
Ціна — 17,29 $

Келих Pilsner тонше і вище, ніж пінта. Його конусоподібна форма дозволяє максимально довго насолоджуватися пінної пивний шапкою і багатим смаком пива. Келих вміщує в себе, однак, трохи менше напою, ніж пінта. Як правило, він розрахований на 12 унцій алкоголю, що дорівнює 330 мілілітрів пива.

Неважко здогадатися, що з такого келиха краще всього пити пільзнер. Це найбільш поширений на пивному ринку вид пива низового бродіння. Підходить він і для інших лагерів.


3. Beer Stein або "Пивний кухоль"
Ціна — 13,90 €

Цей термін відноситься до традиційних пивних келихів. Їх виготовляють з дерева, кераміки, олова або фарфору. Найчастіше такі гуртки мають декоративні елементи. Місткість цієї посуду для пива варіюється від половини до цілого літра відмінного пінного напою. Beer Stein мають багатовікові традиції та історію. Саме цей вид кухлів використовується на знаменитому фестивалі "Октоберфест", який щорічно збирає в Мюнхені близько шести мільйонів любителів пива і не тільки зі всього світу.

З традиційною пивною гуртки добре пити ель, а також класичні німецькі види пива: з підкопченого солоду (раухбір), біле пиво (витбир).


4. Коньячний келих Snifter
Ціна — 47,99 $

Цей коньячний келих можна застосовувати не тільки за його прямим призначенням. Снифтер також відмінно підходить в якості кухлі для пива. Його конструкція дозволяє багатим ароматом розкритися у своїй повній мірі. Для цього необхідно трохи покрутити склянку з пивом у руці. Вміщує він від шести до восьми унцій алкоголю, що дорівнює приблизно 200 мілілітрів.

коньячного бокала строго рекомендується пити міцний ель, який володіє воістину багатим смаком і чаруючим ароматом. Наприклад, бельгійський.


5. Келих "Тюльпан"
Ціна — 1 299 рублів

"Тюльпан" створений для найбільш складних, цікавих і хитромудрих ароматів з пивного світу. Келих розширюється у верхній частині, що робить його дуже схожим на благородний тюльпан. Пити пиво з нього — це одне суцільне задоволення. Піна в бокалі "Тюльпан" зберігається ще довше, а аромат стає більш стійким.

З келиха "Тюльпан" слід пити бельгійські і британські елі, а також ячмінне ароматне пиво.


6. Келих для пшеничного пива
Ціна — 300 рублів

Цей келих призначений для пшеничного пива. Келих для пшеничного пива часто плутають з Pilsner. Відрізнити їх один від одного дуже просто: Weizen Glass за формою нагадує витягнуту усічену грушу з широким верхом і вузьким масивною підставою.

Обов'язково спробуйте випити з Weizen Glass нефільтроване пшеничне пиво. У цьому келиху воно ідеально зберігає колір, смак і аромат.


7. Келих "Стрижень"
Ціна — 355 рублів

Stange являє собою келих середньої товщини з самого поширеного пивного скла. Зазвичай в цьому келиху подають або баварське пиво, або "кельш" — традиційне кельнське пиво. Він являє собою високий циліндричний стакан. Місткість, як правило, становить 200 мілілітрів.

Келих "Стрижень" хороший не тільки для баварського або кельнського пива. З нього сміливо можна пити і інші міцні види пива з делікатним і багатим смаком.


8. Пивний кубок
Ціна — 32 $

Кубок міцно асоціюється із Середньовіччям і споживачами сприймається як незамінний атрибутшумевшего серіалу "Гра престолів". Відкиньте стереотипи! З кубка можна і навіть потрібно пити пиво. Такі келихи часто цікаво оформляють позолоченою або сріблястою обробкою, щоб додати посуді ще більше лиску.

Відчуйте себе справжнім поціновувачем. У кубку добре розкриваються бельгійські елі і німецьке міцне пиво.


Ціни актуальні на момент публікації.