Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Дев'ять кращих продуктів для гормонального балансу

Дев'ять кращих продуктів для гормонального балансу


Естроген, прогестерон, тестостерон, тироксин, інсулін... Всередині кожного з нас існує ціле царство гормонів, які для оптимального стану нашого організму повинні знаходитися в балансі.

Навіть ті з нас, хто дотримується правил здорового харчування, можуть виявити у себе проблеми з підвищеною стомлюваністю, збільшенням ваги, підвищеною дратівливістю і слабким імунітетом — це все може виявитися першим сигналом того, що гормональна система потребує балансування.

Гарні новини — зробити це не так складно, і можна зовсім обійтися без застосування синтетичних аптечних гормонів. Достатньо лише приділити особливу увагу продуктам, що сприяє гармонізації наших гормонів.


Жирні сорти риби і продукти, багаті жирними кислотами Омега

Жирні сорти риби — сардини, форель, лосось, тунець — мають високий вміст омега-3 жирних кислот, які вибудовують повноцінні клітинні мембрани, дозволяючи гормонів досягти своїх пунктів призначення, а також безпосередньо беруть участь в синтезі стероїдних і статевих гормонів — як жіночих, так і чоловічих. Корисними також будуть волоські горіхи, яйця, насіння чіа, лляне насіння.

Устриці і продукти, багаті цинком

Чоловікам варто приділити особливу увагу продуктам, багатим цинком — головним будівельним матеріалом для молекули тестостерону. Найбільше цинку міститься в устрицях та інших морепродуктах, а також в гіркому шоколаді, арахісі, телятині, баранині, гарбузовому насінні, пшеничних висівках, кальмарах, часнику.

Тофу і продукти з сої

Корисні речовини сої нормалізують вироблення жіночих статевих гормонів — естрогенів. Тому для жінок з нестабільним циклом це може стати вирішенням поширеної проблеми, достатньо лише з'їдати 100 грамів тофу в тиждень. Але будьте уважні, згідно з деякими дослідженнями, соя може вплинути на щитовидну залозу, знижуючи вироблення її гормонів.


Вівсянка і продукти, багаті клітковиною

Всюдисуща вівсянка і тут нам найкращий помічник. Будь-які каші, багаті клітковиною — гречка, пшонка, рис, перловка — активізують циркуляцію крові в органах малого тазу та яєчка, що позитивно позначається на виробленні тестостерону. А також клітковина здатна виводити надлишки естрогену з організму, приводячи цей гормон в стан балансу.

Маку перуанська

Можливо, хтось уперше почує про цієї гірської дикої родичці гірської редьки, проте у питаннях балансування гормонів маку майже творить чудеса. Корисні речовини маки сприяють збільшенню виробництва гормонів і лібідо, мінімізують прояви ПМС, вирішують питання плодности, покращують стан шкіри, підвищують потенцію. Маку можна купити в магазинах здорового харчування у вигляді порошку для смузі, а також у капсулированной формі в деяких аптеках.

Водорості та продукти, багаті йодом

Відомий факт, що завдяки високому вмісту йоду, водорості допомагають у синтезі гормонів щитовидної залози. Важливо: якщо у вас гіпертиреоз, тобто підвищене вироблення гормонів щитовидної залози, то вам коштувати обмежити вживання продуктів, багатих йодом. До них, крім водоростей, належать картопля, журавлина, полуниця, молочна продукція, а також мигдаль, авокадо і груші.


Зелень

Шпинат, селера, гірчиця, крес-салат — помічники чоловічого здоров'я. Виявляється, зелень містить в собі рослинні форми чоловічих гормонів, стимулюючих вироблення тестостерону — беремо на озброєння!

Кокосова олія і продукти, багаті здоровими насиченими жирами

Такі джерела насичених жирів, як кокосове масло або авокадо, — це один з кращих способів підвищити рівень тестостерону і жіночих гормонів (прогестерону, естрогену, ФСГ). Такі жири необхідні для формування здорових клітинних мембран і є попередниками всіх стероїдних гормонів.

Молоко і продукти, багаті фосфором

Так, продукти, багаті фосфором, не змусять вас світитися в темряві, проте цей мікроелемент допомагає виробленню статевих гормонів і надає прямий вплив на потенцію. У списку продуктів, багатих фосфором, значаться пшеничний хліб, тріска, незбиране молоко, яйця, яловичина.