Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Чотири приводу більше не голодувати і не ігнорувати перекуси

Чотири приводу більше не голодувати і не ігнорувати перекуси


Боретеся з бажанням перекусити що-небудь між основними прийомами їжі? Насправді не варто. Перекуси необхідні людині хоча б для того, щоб потім не кидатися на обід або вечерю і не з'їсти зайвого.

Правильні перекуси не тільки насичують, але ще й допомагають бути в тонусі протягом усього дня. У нас є як мінімум 4 аргумент за те, щоб якісні перекуси стали частиною вашого щоденного раціону.


1. Можна їсти частіше, ніж 3 рази в день, і не голодувати

Попрощайтеся зі звичним шаблоном, що є необхідно суворо 3 рази в день. Ми не пропонуємо вам ігнорувати сніданок, обід, вечеря, швидше навпаки. Ідея в тому, щоб збільшити кількість прийомів їжі до 5, перекушуючи між сніданком і обідом, а також обідом і вечерею.

При сучасному ритмі життя не завжди виходить з дня на день їсти в один і той же час, але це не привід для голодування. Для правильного перекусу ви завжди повинні знаходити час. Це набагато краще вечірнього обжерливості.


2. Завдяки перекусу ми відчуваємо себе краще і бадьоріше

Перекус - це прекрасна можливість наситити організм високоякісними поживними речовинами, щоб протягом всього дня виглядати чудово і відчувати себе бадьоро.

Вибирайте продукти, які підходять саме вам. Ваш ідеальний перекус повинен включати в себе продукти високої якості - насичені білком і здоровими вуглеводами. Відмінно підійдуть знежирений йогурт з фруктами, крекери пшеничні з хумусом або протеїнові батончики. Білок, який міститься в таких батончиках, допомагає позбутися від почуття голоду на кілька годин. Такі енергетичні батончики можна приготувати самостійно за допомогою нашого покрокового рецепта.


3. Перекуси заряджають енергією

Заблокуйте в собі почуття провини за перекуси, адже приймаючи їжу маленькими порціями, ви протягом всього дня отримуєте потік настільки необхідних поживних речовин, чим забезпечуєте себе енергією на весь день.

Забудьте про муки голоду, правильні перекуси ще нікому не шкодили - ні в плані здоров'я, ні в плані фігури. Заряджайтеся енергією.


4. Різноманітність перекусів піднімає настрій

Їжа повинна приносити радість: жоден день не повинен проходити без задоволення. Вибирайте закуски таким чином, щоб задовольнити ваші потреби в солоному, солодкому і так далі. Головне, помірність у всьому. Радимо готувати і збирати перекуси заздалегідь, щоб протягом дня не витрачати на це свій час.


Слухайте свій організм. Заряджайтеся енергією, дотримуючись основних правил перекусів і правильно підбираючи продукти. Ми знаємо як мінімум 10 корисних перекусів, які обов'язково варто включити в раціон.