Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Їстівні скульптури з сиру


Створення скульптур - справа копітка і дуже непросте. Колись дуже давно, коли цей вид мистецтва був на піку популярності, скульптури створювалися з каменю, завдяки чому зберігалися століттями. Сьогодні ж фантазія не знає меж, і матеріалом для творчості може стати навіть сир. Хтось, можливо, вважатиме це "знущанням" над їжею, але результат роботи сирного скульптора так красивий і незвичайний, що не може залишити глядача байдужим.

Американка Сара Кауфман створює свої скульптури з сиру. Для роботи вона воліє використовувати чеддер. По-перше, у нього відповідна структура, а по-друге, це дуже смачний сир, що важливо, адже потім скульптури можна їсти.


Сару Кауфман за її захоплення прозвали "Сирної Леді Америки". Завдяки їй світ дізнався про таке поняття, як "мистецтво сиру".


Найбільший шматочок сиру, який Сара використовувала у своїй роботі, був 5,5-тонний блок для ярмарку в Техасі.

Створюючи середнього розміру композицію, 9-кілограмову скульптуру, жінка може простояти над шматком сиру від 6 до 12 годин.


Зараз Сара володіє двома власними студіями, де вона і творить сирні дива. Завдяки своїм скульптурам Сирна Леді популярна у всьому світі і користується великим успіхом.