Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Їстівна карта світу: малюнки з їжі


Туризм приваблює практично кожного. Ми роз'їжджаємо по країнам світу і відкриваємо для себе нові сторони світу. Але ось Генрі Харгрівз, новозеландський художник, ніколи не подорожував. Однак це не завадило йому ознайомитися з кулінарними пристрастями різних країн світу і захопитися створенням чарівних картин з їжі.

Художник придумав цілком "їстівну" карту світу, вибравши для кожної країни, той продукт, з яким вона асоціюється.


Генрі Харгривзу допомагав нью-йоркський стиліст Кейтлін Левін. Разом вони створили карти, на яких легко впізнаються Індія, яка зібрала на своїй території спеції, а також Італія з томатів, Африка з бананів і Австралія з креветок.


З такого "атлас" можна вчитися. Наприклад, якщо ви знайомі з географією і легко дізнаєтеся контури країн, але не знаєте улюблені національні продукти, ця карта буде служити відмінною підказкою.

50 американських штатів викладені тільки за допомогою кукурудзи різних видів. А Китай прикрашає локшина самих різних форм.


Харгрівз затіяв цей проект для того, щоб показати людям, як їжа стала частиною культури різних країн. А ще, що вона здатна об'єднувати людей. Можливо, після перегляду його карт більше людей, готуючи локшину, будуть згадувати, що це національне блюдо китайців, а булочка з кавою і сиром - традиційний сніданок французів.


Ще серед його робіт є Південна Америка, викладена цитрусами або одягають, Англія з бісквітних булочок, Японія з водоростей і Нова Зеландія з ківі.