Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

InstaFood: ранкова кава


Дуже рідко, коли ранок у людей починається не з кави. Зазвичай саме цей напій бадьорить нас і заряджає енергією на весь день. Ми зібрали всіх кавоманів з Instagram, які не тільки люблять пити каву, але і фотографувати його.

@coffeewithme

Почніть день з кави і ловіть моменти щастя - девіз господині цього аккаунта по імені Ейпріл. Дивлячись на її кавові знімки, хочеться зупинитися, задуматися і зловити такі моменти.


@rubenhughes

Американський журналіст-оглядач зауважує в повсякденному житті літніх людей, які пишуть смски з визнаннями в любові, маленьких дітей, зачаровано спостерігають за вітром, і, звичайно, чашку кави, яка може наповнити ваш день глуздом.


@sophie_hsin

Софі - фотограф-фрілансер з Ванкувера. Її надихає природа, речі, люди, місця і хороша їжа. Особливо каву.


@alifewortheating

"Я не ресторанний критик, і я не пов'язаний з їжею професійно. Я інженер-програміст, який пристрасно любить смачно поїсти і ділитися своїми рецептами". Ось так скромно говорить про себе власник цього аккаунта по імені Адам Голдберг.


@linadelika

Дівчину, яка веде цей аккаунт, звуть Ліна. Вона з Росії. Правда, подорожує так багато, що за її місцезнаходженням важко встежити. Ліна - фудфотограф і фудстилист. Знімає для ресторанів і друкованих видань в Москві і Санкт-Петербурзі.