Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Десять продуктів для чоловіків


Для чоловіків, і для жінок, важливо підтримувати здорове харчування і стежити за своїм раціоном, щоб у зрілому віці не страждати від надмірної ваги і цілого букета захворювань.

Добре збалансоване харчування - ключ до здорового тіла і духу. Ми пропонуємо вам 10 список необхідних для чоловіків продуктів, які обов'язково потрібно включити в щоденний раціон.


Томати

Червоний пігмент томатів - лікопін - один з найбільш потужних антиоксидантів, який запобігає злоякісні новоутворення. Крім того, помідори також знижують ризик старіння артерій, хвороб серця, втрати пам'яті, імпотенції і покращують пружність шкіри.

За даними ряду досліджень було встановлено, що чоловіки, в раціон харчування яких включені томати, менше стикаються з проблемами простати.

Помідор є одним з рідкісних продуктів, чия поживна цінність зростає при кулінарній обробці.


Чорниця

Чорницю можна є просто сирий, можна використовувати її як добавку в ранковий мюслі або фруктовий салат. У чорниці багато клітковини, вітамінів і мінералів. Це кращий здоровий і дієтичний продукт для чоловіка.

У чорниці також багато антиоксидантів, які борються з хворобами, запобігають передчасному старінню, покращують пам'ять і нервову систему. Багато експерти також припускають, що чорниця може бути ефективною в зниженні ризику серцево-судинних захворювань і цукрового діабету 2 типу.


Салати

В листках салату багато кальцію і бета-каротину, які необхідні для сильної імунної системи і хорошого зору.
Поряд з цим, салат ідеально підходить для управління вагою, оскільки в ньому мало калорій.

Салат містить велику кількість харчових волокон, в ньому низький вміст жиру, багатий вітаміном С, фолієву кислоту, калій, вітамін В, магнієм. Він відіграє життєво важливу роль у зниженні ризику серцево-судинних захворювань і злоякісних новоутворень. Стільки всього корисного в цих зелених листочках.


Цільнозернові продукти

Цільні зерна, в тому числі зернова борошно, коричневий рис, макаронні вироби, жито, ячмінь, гречка багаті високим вмістом клітковини, заспокоюють запалені тканини, зберігаючи при цьому здорове сильне серце. В зернах багато білка, вітамінів, антиоксидантів, заліза, цинку, міді і магнію.

Дієта з цільного зерна може захистити від хвороб серця, цукрового діабету 2 типу, ожиріння і деяких форм злоякісних новоутворень. Цільні зерна також корисні для травлення.


Лосось / риб'ячий жир

Лосось - відмінне джерело вітаміну D і омега-3 жирних кислот, які зміцнюють імунну систему людини, допомагають контролювати рівень холестерину в крові, зменшують можливість виникнення злоякісних новоутворень, а також покращують роботу серцево-судинної системи.

Омега-3 жирні кислоти теж допомагають у зниженні рівня жирів у крові, зміцнюють пам'ять в зрілому віці. Таким чином, риба повинна бути постійним стравою в меню чоловіки.


Брокколі

Щоб знизити в крові рівень амінокислоти під назвою гомоцистеїн, чоловікам необхідна фолієва кислота, яка міститься в брокколі. Фолієва кислота знижує ризик серцевих захворювань.

Крім неї в брокколі також є вітамін С, бета-каротин, калій і органічне з'єднання сульфорафан, який допомагає знизити ризик злоякісних новоутворень і дуже корисний для серцево-судинної системи і кісток.


Горіхи

Горіхи (мигдаль, арахіс, волоський горіх, фісташки) - багате джерело кальцію, вітаміну Е, білка, клітковини і омега-3 альфа-лінолевої кислоти, які допомагають у підтримці балансу шлунково-кишкового тракту, гарного зору, зупиняють запалення і запобігають ішемічну хворобу серця. Фісташки, крім того, допомагають м'язам відновитися після навантажень.


Яйця

Яйця - найкраще рішення для чоловіків, які страждають від втрати волосся, оскільки вони є відмінним джерелом білків, а також вітаміну В7. Яєчний жовток багатий залізом, може зменшити втрату волосся і запобігає анемії.

Дослідження також показали, що жир у жовтку важливий, а користь від мінералів і поживних речовин переважають його холестериновий ефект.


Часник

Часник потрапив в нашу десятку кращих продуктів для чоловіків з-за його протинабрякові та антибактеріальних властивостей. Крім того, він запобігає утворенню тромбів і бляшок.

У чоловіків частіше, ніж у жінок виникає проблема із зупинкою серця, з-за чого вони вмираю в більш ранньому віці. Це можна запобігти, якщо регулярно включати в раціон часник.


Овес

Коли справа доходить до ранкового сніданку, ніщо не може замінити миску вівсянки. Овес збільшує енергію, посилює імунітет за рахунок цинку, що міститься в ньому. Вівсянка також може захистити нас від проблем з серцем і з артеріями, не кажучи вже про користь для тих, хто хоче схуднути.

Крім того, нові дослідження вказують, що овес також може знизити ризик діабету типу 2 і високий кров'яний тиск.
Овес - один серед кращих дієтичних продуктів для чоловіків.