Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » InstaFood: п'ять Instagram —акаунтів для ласунів

InstaFood: п'ять Instagram —акаунтів для ласунів


Якщо ви сидите на дієті, або просто намагаєтеся обмежити себе в солодкому, то ці фотографії можна рекомендувати до обов'язкового перегляду.

Смачні, красиві, солодкі і неймовірно апетитні акаунти Instagram мають величезний плюс - при поїданні цих солодощів очима ви не отримаєте жодної зайвої калорії. Приємного десерту!


@sugarflowercakeshop

Емі Ноель, господиня облікового запису і студії з виготовлення солодких виробів, створює унікальні, для особливих випадків, торти із зображенням реалістично виглядають квітів, які виконані вручну з цукру.


@solnzceva

Саша Солнцева - молодий московський кондитер. Її смачні десерти вже давно стали завсідниками столичних днів народжень, весіль та інших радісних заходів. Капкейки та торти від Саші Солнцевої розфарбують і будь-який будній день.


@daslebenistsuess

Цей аккаунт веде 23-річна Інеке з Німеччини. Вона чесно зізнається, що у неї завжди була пристрасть до солодкого. Вона завжди може пропустити основне блюдо і в будь-який час поласувати десертом. Коли Інеке була маленькою, вона постійно спостерігала за тим, як мама готує на кухні. Пізніше вона сама почала експериментувати і тепер викладає в Instagram свої солодкі творіння.


@a_cupcake_dream

Десерти з облікового запису "Капкейки мрії" дійсно виглядають як справжні солодкі моделі. На подіумі таких не зустрінеш, а даремно - вони могли б підкорити не одне серце ласуни.


@bigcakehouse

Цей аккаунт Instagram належить не одній людині, а цілої кондитерської в Санкт-Петербурзі. Вони роблять на замовлення капкейки, торти, мафіни і печиво макаронів і доставляють все це прямо до вас додому або в офіс. Звичайно ж, десерт можна вибрати прямо з Instagram.