Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Шість городів для вашої кухні


Від американського повністю електронного горщика до корейської гідропонній грядки — портативні домашні городи, настільки швидко завоювали любов тисяч людей у мегаполісах по всьому світу, тепер доступні і росіянам. Ми відібрали 6 портативних городів, на які варто звернути увагу.

Click and Grow

Click and Grow
— це професійний електронний горщик, який включає в себе сенсори для контролю за рослинами і програмне забезпечення, яке обробляє надходить інформацію. Ця система завжди точно дозує компоненти для росту і розвитку рослин: обсяг води, повітря і добрив, виходячи з конкретних потреб рослини в даний момент без якого-небудь втручання з боку людини.

Click and Grow існує два головних компонента: горщик і картридж рослини. Останній ви завжди можете замінити на інший, купивши його в магазині, і почати вирощувати щось нове. Плюс такого підходу в тому, що вам не потрібно міняти всю апаратуру.
Відразу після приміщення нового картриджа в установку програма сама почне доглядати за новими рослинами так, як їм потрібно.


PowerPlant Growing Machine

Головною особливістю даного домашнього городу є повне відсутність землі. Тут використовуються спеціальні губки, призначені для коріння рослин. Для того, щоб PowerPlant підтримував циркуляцію, вам потрібно тільки включити його в розетку і додати трохи води.


AquaFarm

AquaFarm являє собою замкнуту екосистему, засновану на стародавньому сільськогосподарському методі американських індіанців-ацтеків. Природні відходи від вашого домашнього улюбленця — невеликий рибки — використовуються для добрива ваших рослин. А рослини з допомогою природних властивостей продуктів своєї життєдіяльності очищують воду в акваріумі.

В комплекті ви отримуєте все, крім рибки. А це — резервуар, кришка піддону, піддон для рослин, горщики для вирощування, насос, насіння і грунт, засоби для води і трохи корму для рибки.


PlantMe

У випадку з PlantMe коріння рослин постійно знаходяться в спеціальному поживному розчині з органічними речовинами - в основному азотом, кальцієм, різними мікроелементами і амінокислотами.
Ці компоненти завжди тримаються в найоптимальніших пропорціях для вашого родючості домашнього городу. Через воду всмоктування корисних компонентів відбувається набагато легше, ніж через грунт. Тому PlantMe вибрала саме цей варіант розвитку міні-грядок.

Ви отримуєте повністю укомплектовану систему, на якій можете виростити не тільки салати, зелень і квіти, але і карликовий перець чилі з полуницею.


Домашній город "Сонячний сад"

< removeablenode size="4"> цьому домашньому городі використовується гідропонна технологія з використанням гнота, яка прибирає всі недоліки даного методу культивування. Так як у "Сонячному саду" присутній звичайний грунт, дана система поєднує в собі всі корисні властивості класичної грунту, а також контрольоване харчування рослин. Ви легко можете самі регулювати час посадки і рівень освітлення.

Ви отримуєте установку для вирощування таких складних домашніх культур, як огірки, редиска, ріпа, патисони, цибулю і багато іншого.

Грядки цієї установки штабелюються і утворюють дво - і трьох-ярусні городи.


AeroGarden

AeroGarden - це система, що використовує принципи аэропоники. Коріння тут знаходяться в тумані з дрібних крапель понад-поживного розчину. Тут також є вбудовані лампи, які прискорюють ріст і развитей рослин. Система є повністю автоматичної і не вимагає вашого контролю.

Мікропроцесор бере всі турботи на себе, регулюючи потреби вашого міні-саду. Рівень вологості, кількість добрив і освітлення — це його робота. Вже через 14-15 тижнів ви зможете зібрати, наприклад, свої перші томати.

Ви отримуєте грядку, яку не треба сапати і яка сама плодоносить. Відразу після розпакування ви можете почати вирощувати свої рослини на міні-городі.