Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Фуд-арт або малюнки фарбами

Мистецтво не знає кордонів. У нього немає ніяких обмежень. І поки ми з вами готуємо смачні обіди та вечері, інші за допомогою їжі створюють шикарні картини, від яких неможливо відірвати погляд...

Шанхайська художниця Hong Yi, відома також під псевдонімом Red, - випускниця University of Melbourne. Завдяки своїм роботам, виконаним без олівців, фарб та інших звичних для художників матеріалів, її знає чи не весь світ! Зате вона малює всім, що під руку попадеться - їжею, напоями, квітами, воском, одягом...

Одним з її інструментів стала звичайна чашка. Дивно, але поки ми витираємо кавові розлучення зі столу, Hong Yi малює слідів кавових чашок!

Слухаючи пісню популярного тайванського виконавця Jay Chou, Red пила свій ранковий кава. Пісня починалася рядком про кавовій чашці, піднятої з блюдця. Поставивши чашку не на блюдце, а на білу скатертину, художниця залишила кавовий слід на столі. Так її відвідала думка намалювати портрет улюбленого співака слідами кавової чашки. На створення цієї картини знадобилося близько 12 годин.

Чашка і кава - не єдині інструменти Hong Yi. Картини дівчина легко викладає і з насіння... так-Так, звичайних насіння! Масштаби просто вражають, але для Red ніякої праці не склало створити портрет китайського концептуального художника Ai Weiweii в старому шанхайському провулку. Чи Могли ви уявити щось подібне? На створення цього портрета знадобилося 100 мільйонів насіння!

Окремої уваги варті роботи Red з їжі - овочів, фруктів, цукерок, соусів. Вона використовує самі несподівані матеріали. Багатьом навіть в голову б не прийшло. Дівчата в сукнях з капусти, балерини з імбирними пачками, цибульні птиці, овочеві дерева, тварини... Фантазія художниці не знає меж!

Але і це ще не все. Те, що вона робить з екзотичними фруктами, вище всіляких похвал! Навіть очам не віриться!

Сподіваємося, ці роботи надихнуть вас на нові кулінарні подвиги і розкриють нові таланти. Багато точно можна зробити своїми власними руками. Гарний сніданок для дитини, милий сюрприз для рідних і близьких... Спробуйте!