Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Десерти » Цукерки » Міні-десерт «Баунті»

Міні-десерт «Баунті»

Міні-десерт «Баунті» - чудо із чудес! Ці смачні цукерки набагато корисніше для здоров'я, ніж ті, які можна придбати на полицях магазинів, вони не містять таких зайвих добавок, як сіль, сироп глюкози, гліцерин, емульгатори або суха молочна сироватка. Цей десерт нічим не відрізняється від оригіналу і в теж час його можна їсти стільки, скільки хочеться! Більш ідеального, солодкого страви для дітей і дорослих не знайти!

Інгредієнти для приготування міні-десерту «Баунті»:

 1. Стружка кокосова (біла, не солодка) - 200 грам
 2. Вершки 30 % (або жирней) - 100 грам
 3. Масло вершкове пом'якшене - 70 грам
 4. Пудра цукрова - 70 грам
 5. Лікер кокосовий - 2 чайні ложки
 6. Шоколад чорний (гіркий) - 200 грам

Інвентар:

 1. Чайна ложка
 2. Глибока миска алюмінієва
 3. Блендер
 4. Столова ложка
 5. Деко
 6. Пергаментний папір
 7. Харчова поліетиленова плівка
 8. Холодильник
 9. Мікрохвильова піч
 10. Термостійка, скляна, глибока миска
 11. Кухонний рушник
 12. Вилка
 13. Велика тарілка десертна

Приготування міні-десерту «Баунті»:

Крок 1: готуємо начинку.

начинка для баунті
Роздруковуємо упаковку з дрібної кокосовою стружкою, пересипаємо її в глибоку миску разом з 70 г цукрової пудри і домішуємо їх столовою ложкою. Потім в чисту чашу блендера кладемо 70 грам пом'якшеного вершкового масла, 100 грам вершків і змішуємо до однорідної густої маси, включивши кухонний прилад на маленьку швидкість. На цей процес піде не більше 30 – 40 секунд. Увага: збивати вершки з маслом на високій швидкості не треба! Потім вимикаємо кухонний прилад і за допомогою столової ложки перекладаємо отриману білу суміш у миску з сухими інгредієнтами, тобто зі стружкою і цукровою пудрою. Туди ж додаємо 2 чайні ложки кокосового лікеру і повторно збиваємо до однорідності.

Крок 2: формуємо цукерки.

цукерки з кокосової стружки
Тепер беремо деко і застеляємо його листом пергаментного паперу. Набираємо цілу столову ложку злегка липкою кокосової маси, кладемо начинку в долоню руки, формуємо з неї круглий кулька овальний або довгастий батончик і укладаємо цукерку на деко. Тим же способом готуємо інші цукерки. Потім затягуємо деко зі сформованим, але ще не готовим десертом, поліетиленовою харчовою плівкою і відправляємо його в холодильник 1 год.

Крок 3: готуємо шоколад.

шоколад в мисці
За 2 – 3 хвилини до того, як будуть оформлятися цукерки, руками шоколад ламаємо на дрібні шматочки прямо в термостійку, скляну глибоку миску. Відправляємо ємність з шоколадом в мікрохвильову піч, включаємо режим «розігрів» і встановлюємо час 30 секунд. Після того, як таймер на мікрохвильовій печі клацне сповіщаючи про те, що кухонний прилад відключився, відкриваємо дверцята мікрохвильовки, злегка перемішуємо шоколад столовою ложкою і розтоплюємо його до кінця протягом ще 15 – 20 секунд у тому ж режимі. Після закінчення цього часу шматочки шоколаду повністю розплавляться до однорідної, коричневою, густої маси. Видаляємо шоколад з мікрохвильової печі, притримуючи ємність кухонним рушником, ставимо миску на стіл і даємо ароматною масі трохи охолонути, 2 – 3 хвилини буде цілком достатньо.

Крок 4: доводимо десерт до повної готовності.

цукерки в шоколаді
Поки остигає шоколад, дістаємо з холодильника деко з вже застиглими кокосовими батончиками і знімаємо з нього поліетиленову плівку. Беремо столову ложку і столову вилку. Притримуючи ними, кокосовий батон опускаємо його в майже охолола, але все ще теплий шоколад. Даємо можливість цукерці покритися коричневою, солодкою масою з усіх боків і після перекладаємо її на деко. Тим же способом оформляємо інші цукерки, за бажанням посипаємо їх поверхню кількома пучками кокосової стружки і знову відправляємо деко в холодильник на 1 год.

Крок 5: подаємо міні-десерт «Баунті».

десерт з шоколаду і кокосової стружки
Міні-десерт «Баунті» подається в охолодженому вигляді, цукерки дістають з холодильника за 1 – 2 хвилини до подачі і укладають на велику десертну тарілку. Це солодке блюдо не потребує, в яких або доповнення, хіба що чашечка ароматного завареного чаю або кави. Такі цукерки мрія будь-якого ласуни, насолоджуйтеся!
Приємного апетиту!

Поради:

– За бажанням перед формуванням в кожну цукерку можна покласти їстівний горіх будь-якого виду, наприклад фундук, мигдаль або волоський горіх.

– Вершки можна замінити згущеним молоком.

– Кокосовий лікер можна замінити будь-яким вершковим лікером, наприклад, використовувати «Baileys» (Irish Cream).

– Замість пергаментного паперу можна використовувати пекарську папір або алюмінієву харчову фольгу.

– Міні-десерт «Баунті» варто зберігати в холодильнику не більше 5 днів в чистому, щільно закритому пластмасовому або скляному контейнері.

– Шоколад можна розтопити в пароварці або за допомогою пароводяної лазні на плиті.