Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Десерти » Панакота » Панакота з амаретто

Панакота з амаретто

Як Ви вже чули, патакота-це традиційний десерт в Італії. Не складно здогадатися,що всі ми любимо смачненько і приємно проводити наше дорогоцінне  час. Так от, десерт "панакота" дуже допоможе нам виконати  мрію. Якщо Ви чекаєте гостей або самі хочете поласувати цим десертом,тоді Ви потрапили саме на той сайт,який Вам потрібен. Сьогодні ми будемо готувати панакоту з амаретто. До речі, це дуже рідкісний рецепт.

Інгредієнти для приготування: 

Для амаретто-желе:

  1. Амаретто - 160мл.;
  2. Вода - 140мл.;
  3. Желатин - 3 пластинки або 5гр. сухого.

Для панакоти:

  1. Вершки - 500мл.;
  2. Цукор - 50 гр.;
  3. Ванільний цукор -1 пакетик.;
  4. Желатин - 4 пластинки або 6,5 гр сухого.

Інвентар для приготування:

  1. Формочки;
  2. Каструля;
  3. Ложка.

Приготування.

Крок 1: Готуємо амаретто-желе.

Беремо желатин і розмочуємо його в холодній воді. Можете навіть його трохи перешкодити.

Потім наливаємо в каструльку води і заливаємо лікер. В нашому випадку, амаретто. Все це перемішуємо і ставимо на вогонь,щоб трохи підігріти. Сильно не розігрівайте,тому що потім Ви відправите желе в холодильник. Знімаємо з плити і додаємо майже розтанув желатин. Цю масу помішуємо до тих пір,поки желатин не розчиниться. Розливаємо по стаканчиках і ставимо в холодильник. Не наливайте повний стакан,тільки на денці 3-4 сантиметри, тому що на другий шар у Вас піде панакота.


Крок 2: Готуємо панакоту.

Проробляємо з желатином той же крок, що і для желе. Заливаємо його холодною водою і даємо розтанути.

Після чого виливаємо вершки в  сотейник і додаємо цукор. Молоко доводимо до кипіння, тільки НЕ КИП'ЯТИМО. Якщо бачите,що молоко підніметься, залийте желатин і знімайте з плити. Тільки добре все перемішайте. Потім остудіть вершки,щоб вони були повністю холодними і залийте другим шаром у стаканчики. Ставте в холодильник до повного застигання.


Крок 3: Подаємо до столу.

Дістаємо застиглий десерт і заливаємо його третім шаром. На третій шар піде залишився желе. Залили і знову ставимо в холодильник. До повної готовності, Вам знадобиться 3 години. Після чого сміливо беріть панакоту і пробуйте.

Приємного апетиту!


Поради:

- Щоб витягнути панакоту, з самого початку обдайте стаканчики харчовою плівкою. Якщо Ви хочете їсти в стаканчиках,цього робити не потрібно.

- Подавати цей десерт можна з сиропом,наприклад кленовим або горіховим.