Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Десерти » Желе » Алкогольні желе-шоти

Алкогольні желе-шоти

Якщо ви готуєтеся до свята або черговий посиденьки з подружками, в хід зазвичай йдуть самі оригінальні та ексклюзивні ідеї до столу. І якщо ви зібралися готувати екзотичні коктейлі, пропонуємо приготувати алкогольні желе-шоти. Я познайомлю вас з кількома рецептами приготування цього замечетельного десерту.

Інгредієнти для приготування алкогольних желе –шот:

Для желе-шот «Магарита»:

 1. Желатин – 35 гр.
 2. Гаряча вода – 40 мл
 3. Сік лайма-30 мл
 4. Цукор - 20 гр.
 5. Текіла – 85 мл
 6. Кавуновий лікер - 30 мл
 7. Яблучний дікер - 30 мл

Для желе-шот «Північне сяйво»:

 1. Вишня (свіжа) – 150 гр.
 2. Сік (ананасовий або апельсиновий) – 1 склянку
 3. Желатин - 4 пакетики
 4. Виноградний сік (білі) – 1 склянку
 5. Горілка - 50-60 гр.

Для желе-шот «Веселка»:

 1. Горілка (або текіла) – 50 гр.
 2. Желатин (полуничний або вишневий) – 2 пакетика
 3. Желатин (лимонний)- 2 пакетика
 4. Гаряча вода – 40 мл.
 5. Барвник (синій)
 6. Вишня для прикраси

Інвентар для приготування алкогольних желе-шот:

 1. Каструля
 2. Мірний стакан
 3. Цукеркові палички
 4. Силіконові формочки
 5. Ножа

Приготування алкогольних желе-шот:

Крок 1:  Готуємо желе-шот «Маргарита»

мартіні

Для приготування всіх желе-шот насамперед необхідно повністю розчинити желатин в теплій воді, потім змішати з холодною і додати вибраний вами алкоголь.

При приготуванні желе-шот «Маргарита» першим ділом необхідно змішати цукровий сироп з соком лайма, додаємо желатин і ставимо на вогонь розігрівати, поки він (желатин) повністю не розчинитися. Потім додаємо текілу.

Ділимо суміш на 2 порції. В одну додаємо кавуновий лікер, в іншу – яблучний. Розливаємо у формочки, протикаємо желе цукерковими паличками і ставимо в морозильну камеру.


Крок 2: Готуємо  Желе-шот "Північне сяйво"

північне сяйво

Тут нам знадобиться свіжа вишня. Готувати це желе-шот ми будемо шарами. Перший шар буде непрозорий. Для цього змішуємо склянку ананасового або апельсинового соку з желатином, ставимо на вогонь і варимо 5 хвилин, постійно помішуючи. Потім додаємо горілку.

Після цього розливаємо суміш по формочках і ставимо в морозильну камеру приблизно на 30 хвилин.

Тепер готуємо другий, прозорий шар. Для цього змішуємо склянку білого виноградного соку або склянку спрайту з желатином. Варимо 5 хвилин на вогні, а потім ставимо остигати на 15 хвилин у холодильник. Дістаємо форми з непрозорим шаром, кладемо вишню і заливаємо другий шар, і ставимо назад в морозильник. Через 20-30 хв десерт готовий!


Крок 3: Готуємо желе-шот "Веселка" з вишні

вишня

Це желе-шот ми також будемо готувати шарами.

Перший шар – червоний. Для його приготування нам необхідно змішати склянку води з двома пакетиками полуничного або вишневого желатину. Ставимо на вогонь варити 5 хвилин, потім додаємо 50 г горілки і ставимо в морозильник.

Другий шар – жовтий. Для цього робіть все також за схемою, як і попередній, тільки з додаванням лимонного желатину. Потім залийте його в формочку з червоним шаром і покладіть назад у морозильник.

І, нарешті, третій шар – синій. Готуємо за старою схемою, з додаванням в желатин синього барвника. Після приготування, необхідно поставити вишню між червоним і жовтим шаром. Залийте зверху синій шар і поставте в морозильник на 2 години. Кольори можна заливати в будь-якому порядку)


Крок 4: Подаємо алкогольні желе-шот

Однотонне желе

І ось наші алкогольні желе – шоти готові. Подавати їх необхідно холодними.  Алкоголь подібним чином поглинається повільніше і більшість ваших гостей навіть і не помітять, скільки вони з'їли, тому ви можете пустувати і використовувати побільше води і поменше алкоголю, що допоможе уникнути неприємних ситуацій і щодо культурно провести час.

Думаю, ваші гості по заслугах оцінять ваші старання.

Приємного апетиту!


Поради:

- Желе-шоти краще викласти з холодильника заздалегідь, щоб вони трошки підтанули.

- Перш ніж вливати алкоголь в желейну суміш, дайте їй охолонути 5 хвилин і додайте холодної води або соку. Це робиться для того, щоб алкоголь не випаровувався.

- Всі вищеописані рецепти дуже примерны, тому ви можете дати волю фантазії і поекспериментувати з соками, сиропами і будь-яким видом алкоголю, який вам подобається. 

- Желе не обов'язково робити багатошаровим, можна використовувати один колір, тоді час приготування значно скоротиться.