Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується кавове желе?
Це желе припаде до смаку всім любителям кави. Готується желе звареного з міцної кави і желатину. Ось рецепт приготування кавового желе.


Для приготування желе знадобляться: один пакетик з желатином (маленький), кава мелена кава в зернах, вода і цукор.

Готуємо желе.
Спочатку нам необхідно зварити каву. Тут два варіанти: або зварити кави з мелених зерен, або використовувати для приготування сублімована кава (розчинна) напій. Особисто я розчинний напій не визнаю, тому готую каву тільки з зерен. Молотимо зерна на кавомолці, всипаємо в турку або каву машину і варимо три порції міцного кави. Кількість зерен регулюємо так само за власним смаком.

Поки вариться кава, желатин з пакетика всипаємо в блюдо, вливаємо гарячої води пару ложок. Ретельно розмішуємо і ставимо це блюдце водяну баню. Так желатин швидше розчиниться.

Розчинений желатин (без грудочок) вливаємо в приготований ароматний кави і так само періодично помішуємо. Додаємо пару ложечок цукру і помішуємо желатин з кавою, поки рідина не охолоне до кімнатної температури.

Потім виливаємо у десертний келих наше шоколадне желе і ставимо на ніч у холодильник. Подається шоколадне желе з вершками або з корицею (посипати зверху).