Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати желе "Мозаїка" на основі сметани?
Це дуже смачний десерт, який люблять як діти, так і дорослі. Готується воно дуже просто. Головне - дотримуватися всі інструкції, представлені на упаковці до желатину і солодкого желе, оскільки у кожного виробника може бути запропонований спосіб приготування желе.

Необхідно:
Желе різних кольорів - по пачці;
Сметани - п'ятсот грамів;
Желатину - сорок грамів;
Цукру - половина склянки або трохи більше половини.

Процес приготування:

Треба для початку приготувати желе різних кольорів (наприклад, червоний, жовтий і зелений. Все робити згідно з тією інструкції, яка запропонована до желе. Але кількість води треба зменшити на 50 мл, тобто взяти не 250 мл, а 200 мл Потім розлити його по різних формах і дати застигнути. Викладати у формочки краще тонким шаром, тоді желе швидше застигне.

В теж час залити желатин (40 гр) водою (300 мл) і якщо того вимагає інструкція, то дати йому набрякнути протягом години. Після цього желатин, який набух, треба підігріти на плиті, щоб він повністю розчинився. Сметану збити з додаванням цукру і потім влити желатин, розмішати.

застигле желе Порізати на кубики і перекласти в креманки, а зверху залити сметанною масою. Після цього солодкого страви дати застигнути, після чого його можна подавати до столу.