Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити домашні булочки для хот-догів?
В тому щоб приготувати домашній хот-доги немає нічого складного: достатньо лише взяти спеціальну довгасту булочку для хот-дога, смачну ковбасу і улюблений соус, правда більшість воліє використовувати магазинні булочки, хоча домашні булочки для хот-догів готуються не надто складно, ну а крім цього виходять значно смачніші.

Необхідні інгредієнти: одне яйце, чотири чашки борошна, трохи більше склянки молока, дві чайних ложки сухих швидкорозчинних дріжджів, шість столових ложок вершкового масла, три столові ложки цукрового піску, дві чайних ложки солі, одна столова ложка картопляного крохмалю і приблизно пів чашки молочної сироватки.


Для приготування тіста необхідно ретельно і до однорідності змішати всі зазначені в рецепті інгредієнти (крім молочної сироватки) і замісити тісто - місити потрібно не менше 15 хвилин домагаючись того, щоб тісто перестало липнути до рук.
Потім тісто треба накрити і залишити в теплі, а через близько одного-двох годин його слід розділити на 15 довгастих булочок, у кожній зробити неглибоку поздовжню борозенку і викласти на змащене жиром деко поглибленням донизу. Дати булочкам постояти ще 15 хвилин на деку, ну а після випікати в духовці, нагрітій до 190-200 градусів протягом 20-25 хвилин.