Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати торт "Їжачок"?
Такий гарний виконаний у вигляді їжачка тортик в першу чергу зацікавить і приверне увагу дітей, тому пропонований десерт просто ідеально підійде для меню дитячих свят. Ну а ще одним безумовним достоїнством даного рецепту є його доступність і простота - найскладнішим (а ще і копіткою) в процесі приготування буде заключний етап оформлення "їжачка" голками-насінням.

Отже, список інгредієнтів для приготування тортика "Їжачок": один кілограм печива (якого за вашим вибором), 500 грамів згущеного молока (вже звареного), 200 грамів цукрової пудри, близько 150-200 грамів сметани, 100-150 грамів вершкового масла, три столові ложки какао-порошку, а також три-чотири столові ложки маку, одна пачка очищених від лушпиння насіння і три цукерки арахіс в шоколаді для оформлення торта.


Печиво необхідно подрібнити до стану дрібної крихти (це можна зробити за допомогою блендера або звичайною качалкою), змішати з цукровою пудрою і порошком какао. В отриману сипку суміш додати варену згущенку, а також вершкове масло і сметану, після чого перемішати до однорідного стану.
З отриманої густий і трохи липкої маси виліпити фігурку їжачка з гостреньким носом, потім обережно обваляти її в маці, утиканий голками-насінням і з цукерок зробити носик і очі.
Готовий торт "Їжачок" перед подачею бажано трохи охолодити.