Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити салат "Океан"?
Незважаючи на таке красиве і гучну назву, цей салатик є по суті стравою зовсім простим - салатик готується швидко і просто з цілком доступних продуктів. Ну а така назва блюдо швидше за все отримало завдяки тому, що основним інгредієнтом пропонованого салату є шпроти і саме вони надають страві чудовий і своєрідний смак.

Для того, щоб зробити салатик "Океан" вам будуть необхідні складові за наступним списком: одна банка шпротів (160 грамів), два яйця, 100 грамів сиру (твердих сортів), три морквини середніх розмірів, чотири середніх картоплини, а також майонез, сіль і перець за смаком.


Спочатку продукти необхідно підготувати: моркву і картоплю відварити в шкірці до готовності, а після цього натерти окремо на крупній тертці. Яйця зварити круто і дрібно порізати. Шпроти відкрити, злити масло, а рибу розім'яти виделкою. Твердий сир крупно натерти.
В салатник шарами викласти підготовлені інгредієнти в такій послідовності: спочатку шар шпрот, потім картоплю, далі морква, а після цього варені яйця і останнім шаром буде тертий сир. При цьому кожний шар слід злегка посолити і поперчити, а також змастити невеликою кількістю майонезу, ну а вже готовий салат поставити на деякий час в холодильник.