Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити коктейль "Хіросіма"?
Звичайно ж, дуже багатьох здивує таке, м'яко скажемо, незвичайне і оригінальне назву алкогольного коктейлю, рецепт якого представлений у цій статті, але все-таки варто відзначити, що ця назва є цілком обґрунтованим, адже по-перше, з вигляду цей напій дійсно нагадує вибух - його підпалюють, ну а по-друге, за своїм складом і оп'яняючої дії коктейль виходить і справді "убивчий"!

Для того, щоб приготувати алкогольний коктейль "Хіросіма" вам будуть необхідні наступні компоненти: 20 мілілітрів анісового лікеру (самбуки), 20 мілілітрів вершкового лікеру ("Бейліс"), 10 мілілітрів абсенту і приблизно дві-три крапельки гренадину (насиченого гранатового або чорносмородинового сиропу).


Подається і готується такий коктейль у звичайному прозорому стаканчику або стопці, ну а всі складові для нього слід наливати по черзі, таким чином, щоб вийшли окремі не змішані шари.
На дно склянки наливається перший шар самбуки, другим шаром дуже обережно додається вершковий лікер - його можна спробувати акуратно налити по лезу ножа. Потім акуратно наливається шар абсенту і в останню чергу в напій додається гренадін, який опуститься на дно стопки і викличе дуже гарний ефект.
Далі верхній шар абсенту слід підпалити і за допомогою трубочки швиденько випити отриману "забійну" суміш.