Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити варення з кабачків?
Як виявилося таку солодку і смачну заготівлю на зиму, як варення можна готувати не тільки з фруктів або ягід - для цієї мети цілком підійдуть і навіть багатьма успішно використовуються такі здавалося б зовсім не підходящі для варіння варення продукти, овочі. Ось наприклад в даній статті якраз пропонується зварити дивовижне варення з кабачків, яке за смаком виходить просто дивовижним і більшість вперше його спробували навіть не можуть визначити з чого ж точно зроблено це ласощі!

Ну а для того, щоб приготувати таке незвичайне і дуже оригінальне варення вам будуть потрібні наступні інгредієнти: один кілограм молоденьких кабачків, 800 грамів цукрового піску і один крупненький лимон.


Готувати таке варення необхідно саме зараз, оскільки для його варіння підійдуть виключно самі молоді кабачки, сезон дозрівання яких скоро закінчиться.
Кабачки слід ретельно вимити і насухо витерти, після чого нарізати невеликими кубиками, засипати цукром і залишити на кілька годин, а краще на всю ніч.
Далі суміш овочів з цукром, поставити на середній вогонь і варити протягом 30-45 хвилин, а приблизно за 15 хвилин до готовності варення в нього потрібно додати очищений від шкірки і чек і дрібно нарізаний лимон.
Готове варення ще гарячим потрібно розкласти в скляні банки і закатати.