Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати пате з айви?
Подібний десерт, що виготовляється з айви, є традиційними ласощами на південно-сході Франції, дане блюдо являє собою щось на зразок пастили з айвового пюре, володіє чудовим смаком, ну і до того ж, завдяки тому, що готується з такого корисного фрукта як айва, ще і дивно корисне!
Продуктів для приготування такого десерту вам знадобиться зовсім небагато, ну а саме приготування можна описати в двох словах - простіше простого.

Для приготування такого солодкого страви вам будуть потрібні наступні інгредієнти: один кілограм великої і повністю стиглої айви, приблизно 300 грамів цукрового піску, вода, а також трохи рослинного масла для змащування форми.


Айву слід вимити, а потім очистити від шкірки і звільнити від серцевинки, розрізати на чотири частини і укласти в каструлю відповідного розміру з товстим дном. Далі залити скибочки фруктів водою на три чверті всього об'єму і варити на невеликому вогні приблизно 40 хвилин, після чого рідину вилити, а айву подрібнити до пюреобразного стану. У пюре додати цукор (його кількість має бути таким же, як і фруктового пюре) і варити на дуже маленькому вогні, безперервно помішуючи до стану, коли маса загусне і буде відставати від стінок каструлі.
Готову масу трохи остудити і потім перекласти в широку і не глибоку форму, змащену маслом. Сушити пате протягом чотирьох днів, після чого нарізати кубиками і обваляти в цукровій пудрі або цукровому піску.