Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити домашні цукерки "Вишня в коньяку"?
Цей рецепт чудово підійде всім любителям цукерочок "Вишня в коньяку", адже зроблені по цьому рецепту цукерки нічим не гірше магазинного варіанти цих цукерок, а цілком можливо, що й краще, так як вони зроблені власними руками, а це щось та значить!

Для того, щоб приготувати домашні цукерки "Вишня в коньяку" вам потрібні будуть такі складові: одинадцять ягідок вишні з настойки або в'яленої, 50 грамів темного шоколаду, 30 мл коньяку, приблизно 50-60 мл води, одна чайна ложки кукурудзяного крохмалю і дві столові ложки цукрового піску.


Якщо для виготовлення цукерок використовується в'ялена вишня, тоді її потрібно заздалегідь (за день до приготування) залити коньяком і залишивши, накривши посудину кришкою. Вишню з настоянки готувати попередньо не потрібно.
Близько 30-40 грамів шоколаду слід поламати і потім розтопити (в мікрохвильовці або іншим способом) і за допомогою маленької ложечки рівномірно покрити їм маленькі силіконові формочки, після чого прибрати формочки в холодильник.
З чверті склянки води і двох столових ложок цукру зварити сироп. Окремо змішати крохмаль і дві столові ложки води і потім додати цю суміш в киплячий сироп, після чого помішуючи варити ще дві-три хвилини, охолодити. Змішати охолоджений густий сироп з коньяком.
В кожну покриту шоколадом формочку покласти на вишеньці і залити сиропом приблизно на три чверті майбутньої цукерки і поставити в холодильник на добу. Далі розтопити шоколад, що залишився і замазати їм низ цукерочок і прибрати в холод.