Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати домашні цукерки "Грильяж в шоколаді"?
Дуже багато хто з нас люблять всілякі шоколадні цукерки, при це не важливо покупні вони або ж домашні, але мало хто буде сперечатися з тим, що у варіанта цукерок зроблених самостійно є одна важлива гідність - вони дійсно зроблені з якісних та натуральних продуктів, адже робляться для себе! У даному рецепті запропоновано домашній варіант цукерок "Грильяж в шоколаді".

Для того, щоб зробити такий грильяж вам будуть потрібні наступні продукти: дві склянки волоських горіхів, 150 г цукрового піску, 50 мл питної води, одна їдальня ложка лимонного соку,а також дві плитки чорного шоколаду і дві столові ложки коньяку для глазурі.


Волоські горіхи слід досить дрібно нарубати ножем. В підходящу каструльку пересипати цукровий пісок, додати потрібну кількість води і поставити каструлю на невеликий вогонь. Варити сироп до тієї пори, поки маса трішки не загусне і не стане золотистого відтінку, після чого додати лимонний сік і ретельно перемішати. Потім зняти суміш з вогню, додати горіхи і знову добре розмішати.
За допомогою столової ложки змоченою у холодній воді з ще не охолола маси формувати кульки і викласти їх на лист пергаменту. Дати постояти кулькам з грильяжу півгодини.
Тим часом потрібно розтопити на водяній бані шоколад і додати в нього коньяк. Кожен кульку з горіхової маси гарненько вмочати в глазурі і ставити назад на папір, після чого відправити цукерки в холодильник, щоб дати їм можливість застигнути.